Ples příšer (2001)

Reálné, chladné, syrové, přesto emocemi narvané. Pomaličké až hypnotické tempo, které k tomu zkrátka sedí. A díky B.B. skoro dokonalé. Přesto něco málo k plnému počtu chybí. 8/10

Bohemian Rhapsody (2018)

Mohl bych vytknout plno věcí, ale proč bych to dělal? Tohle je zkrátka parádní oslava hudby! Závěr je bombastický a působivý. Show must gooo oooooooooooooooon! Ale hrozná škoda, že se držíme až moc při zemi. 8/10 (Kino)

(Ne)obyčejný kluk (2017)

Sedlo mi to. Je to neskutečně silný příběh. Stříká z něho jedna pozitivní věc za druhou a všem tvůrcům se povedlo tuhle příznivou náladu na diváky hodit. 7/10

Halloween (2018)

Happy Halloween, Michael. Solidní pocta originálu a nebýt závěrečné konfrontace, která stojí za starou bačkoru mohli jsme být s hodnocením o něco výše. 6,5/10 (Kino)

San Andreas (2015)

Ne, že bych se nudil, ale hloupé to bylo tedy maximálně. 4/10

Drive (2011)

Je to dobré, je to atmosferické, má to styl, všechny akční scény mají smysl a plno záběrů je ikonických. Filmu se těžko něco vytýká, ale také těžko hledám nějaký moment, který by mě donutil zatlačit slzy, nebo vrátit čelist na své místo. 7/10

Zrodila se hvězda (2018)

Emocemi nabité, tak uvěřitelné a upřímné...A ta HUDBA!!! 9/10 (Kino)

Venom (2018)

Těžko hodnotit...Moc toho nefunguje. Zachraňuje to jen dvojice Eddie / Venom v podání Hardyho. V Tomovi je síla celého filmu a to až taková, že jste schopni na všechny neduhy zapomenout. 5/10 (Kino)