About Cherry (2012)

Dejovo to nie je az take velmi ocarujuce ale ako to celok to posobi dobre. Herecne vykony ma velmi oslovili. Ale nieco tomu chybalo.

ACAB: Všichni policajti jsou parchanti (2012)

Uzasne vycibrene majstrovske dielo! Jednoznacne najlepsi taliansky film aky som videl. Kruta ale pravdiva realita ako to funguje v taliansku ale nie len tam! Kazdí kryje kazdeho a ked jeden zradí , ma to vplyv na vsetkych!

Adoration (2013)

Vyborne herecky vykony v zvlastnej drame, ktora urcite nie je len takym typickym filmom. Naomi opat famozna ako som si uz zvykol pri jej filmoch ( velmi sa mi paci ako herecka, vie dobre zahrat). Zaujimavy netipicky scenar. Uz medzi tolkymi obycajnymi dramami je toto ozaj dobry kusok.

Alois Nebel (2011)

Pre mna silny zazitok. Hudba uplne paradne a to spracovanie vysoko ocenujem. Krasny film.

Amazing Spider-Man 2 (2014)

prekvapenie ze velmi zabavne to bolo, na tych 142 som cakal miestami nudu ale ako ma to vtiahlo do deja, tak som az do konca vydrzal uplne pozorny, vizualna stranka skvela aj zaver bol vyborny , nie klasicky happy end.

Americký zločin (2007)

Tazko si spomeniem na film pri ktorom som sa citil tak sklucujuco az neprijemne. Bolo to naozaj o zivot a kazdu sekundu som prezival s nimi.

Američan (2010)

Cloenyho dobry vykon ale v takomto nudnom filme. Ved on vacsinou hra vo filmoch kde sa vzdy nieco deje a tu hral takeho kludasa ktoreho nic nerozhadze len jedna talianska lacna prostitutka :). Fakt zvlkastny film

Amityville: Probuzení (2017)

Vsetko co ma mat dobry horor to malo. Herecky vyber vsak nebol idealny a to dost znizilo jeho kvalitu.

Amnesiac (2015)

Vizualne posobive,hudba skvela ale cele to nejak nenadchlo.

Amy (2015)

Slava je narocná. A dokazat ju zvladnut v tak mladom veku je ešte náročnejšie.