Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Vzdal som to už po dvoch úvodných častiach. Bečkoví herci, bečkové hlášky, bečková propaganda, bečkový humor = brak. Pričom idea vôbec nie je na zahodenie, ale to prevedenie? WTF 1*

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Niečo nenáročné na nenáročný oddychový deň. Dalo sa z tohto snímku vyžmýkať určite viac, ale svojich priaznivcov si nájde. Veď kto by odolal krásne vizuálne prepracovaným scénam plechoviek a dinosaurov? Za 3*, že som nemusel veľmi rozmýšľať a stačilo si len užívať akciu. Škoda, že autori neupustili od tých kecov pred záverečným bojom,musel som do posúvať dopredu, lebo to nemalo žiadny šmrnc.A taktiež záverečný boj bol pre hrdinov dosť rýchly, najprv s jedným dinosaurom bojujú po polovici mesta a na konci ho stihnú rozrezať ako kurča behom chvíľky.

Drsňačky (2013)

Fuu,uz je to velmi davno, co som nedopozeral film do konca. Tato sra*ka si zasluzi ozaj len tu 1* aj to za jeden podareny geg za 3/4 hodiny. Absurdne, nudne az trapne.

Muž z oceli (2013)

Hmm, Lois nic moc, cakal by som tam nieco lepsie. Neviem co k tomu napisat bolo to proste fadne, nicim to nezaujalo, ale esteze sme sa dozvedeli, ze Superman je american kazdym coulem a kapitanka zhodnotila, ze je sexi. Najlepsou castou filmu bol uvod, skoda, ze len ten zaciatok...

Jonah Hex (2010)

Western a komiks.Urcite sa to dalo zvladnut lepsie. Predsa len nicim to nevybocilo od klasickej produkcie nasho Velkeho brata. Uz zacinam byt alergicky na tu klasicku dvojky, superhrdina+kraska. V pripade napr. Batmana, Ironman-a sa to da pochopit. Su to fesaci a maju velke konta, ale tu mi to islo proti srsti.

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

O malicko lepsi od jednotky, i ked zial ani tu to nie je takmer ziadna davka zabavy, ci napatia. Ako nehnevajte sa, ale, ze sa pan Dr. Doom vrati z podsvetia za nevyjasnenych okolnosti, no OK. Ale hned, ze zacne spolupracovat s USA ako by sa predtym nic nedialo (to v jednotke ukradol lizatko alebo sa snazil ovladnut svet), trosku fail. Celkovo dejovo nedotiahnute, nudne.

Fantastická čtyřka (2005)

Naozaj zlatanina. Mohli sa posnazit a vytrieskat z toho nieco viac. Narcis v ulohe ohniveho muza vyznel az negatovna, to som mal rad skor toho zaporaka. Taky Tony Stark bol perfektne zahrany narcis a pohodak.

Red (2010)

Jednoducho dobra komedia. Ale ozaj sa na to oplati pozriet. Tych dedulov a starenku, clovek musi mat rad.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Pán Boh zaplať, že už mám potom. 1* je za to, že som vôbec tento film, ehm pardon bullshit dopozeral dokonca. Tento snímok postrádal vtip, príbeh, hercov a veľa iného. Efekty boli asi z roku 2000, či aj to preháňam?