Místo činu - Výměna (1986) (epizoda)

Suprovej díl, který má dobrý tempo od začátku až do konce.

Mlha (1980)

Carpenter prostě horory umí. Mlha má skvělou atmosféru a hlavně dobrou hudbu. Film má docela i dobrý děj. U filmu jsem byl pořád napjatý a nenudil jsem se. Chvílemi mi šel mráz po zádech. Akorát závěr filmu mohl být lepší.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Mortal Kombat je hodně dobrá a zábavná videohra, ale škoda, že se to nedá říct o filmu. Herci jsou dost děsný. Jedinej kdo je dobrej, tak to je Ch. Lambert a L. Ashby v roli Cage. Děj je takovej divněj, ale neni to nic hroznýho, ale nejvíc mě sklamali souboje. Souboje jsou celkem o ničem a ničim nezaujmou a jsou hodně odfláknutý. Holt špatná choreografie boje. Ale velký plus tohoto filmu je hudba, která nemá chybu. Jako malýmu se mi tento film hodně líbil, ale když jsem to viděl teď tak jsem se spíš už jenom smál jak je to hloupý. Takže 2 hvězdy za hudbu a z nostalgie.

Moto cestou necestou (2011) (seriál) odpad!

Nudnej a příšernej seriál, který kopíruje seriál Na mašině kolem světa s Mcgregorem. Zounar a spol jsou hrozný a vůbec na těch motorkách ani neumí, furt padaj atd.. A celou dobu tam furt řeší hrozný blbosti.

Možná přijde i kouzelník (1982) (pořad)

Hodně povedený tv pořad. Vynikajicí a hodně zábavné scénky díky dvojci Kaiser - Lábus.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Nějaké díly nemají chybu, ale nějaké jsou dost slabé a furt na jedno brdo. Takže průměr.

MR 73 (2008)

Zajímavé a celkem drsné krimi, které je dobře herecky obsazené a zahrané. Hlavně D. Auteuil v hlavní roli.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Fincher opět nezklamal a natočil vynikající a napínavý krimi film. Na to jak je to dlouhý, tak jsem se ani chvilku nenudil a film utekl jako voda.

Muži v naději (2011)

Od tohoto filmu jsem nečekal nic extra, ale byl jsem celkem příjemně překvapen, že to nebyla taková ta hrůza co se dnes v česku točí. Herci jsou celkem dobrý a Macháček mi tady vůbec nevadil a toho moc nemusim. Film je celkem dlouhej, ale nenudil jsem se a chvílemi jsem se i zasmál.