Mire Bala Kale Hin - Romské pohádky (2001) (seriál)

Jedna hvězda za práci animátorů, jinak by ale režisérka měla jít bydlet na tejden do Předlic a ono by jí to přešlo...

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Když jsem viděl pár dílů tohodle seriálu, byl jsem taky neklidný...

Monty Pythonův smysl života (1983)

Minimálně za "Middle Of The Film" a jednu z nejšílenějších scén, které jsem ve filmu viděl, tedy tu v restauraci, si to pětku zaslouží. "Váš účet, pane!"

Mravenec Z (1998)

"Dík systému si příjdu hrozně...bezvýznamnej. Výborně, pochopil jste svůj problém! Vážně?? Ano Z, jste bezvýznamný!! Nejmoudřejší animák, jaký jsem doposud viděl.

Mravnost nade vše (1937)

Jedna z těch lepších prvorepublikových komedií, která si navíc dělá i otevřenou srandu z pokrytectví, což je na svou dobu jistě odvážné. To samo by vydalo za hezké tři ***. Já musím ale přidat ještě jednu za "chorobný" smích Saši Rašilova, který příjde jakoby náhodou vždy, když se to nejmíň hodí.

Muži v černém (1997)

Podívejme, jak si výborný "charakterní herec" Vincent D´Onofrio, známý hlavně ze seriálu Zákon a Pořádek-Zločinné úmysly, dokáže užít roli hnusáka z vesmíru! Skvělá zábava, kterou podtrhuje výborná hudba Danny Elfmana.

Muži v černém 3 (2012)

Při některých záběrech mi s 3D brýlemi na nose bylo regulérně špatně, což je ale ve výsledku to pozitivní, protože té vaty kolem bylo prostě moc. Neříkám, že jsem zažil vyloženě zklamání, ale dá se říct, že film zůstal za mým očekáváním. Resumé? Lepší než dvojka, ale na jedničku to nemá.

Muž na Měsíci (1999)

Po tomhle filmu jsem si zapamatoval navždy jméno Andy Kaufman! Delší koment to nepotřebuje.

Muž na radnici (1976) (seriál) odpad!

Jsem původem z Ústí nad Labem. Z města, které soudruzi jako Bavor svojí "přestavbou" a "modernizací" tak domrdali, že už se to ani nedá spravit. I kdyby mu v tom seriálu pomřela celá rodina, stejně si on a jemu podobní zaslouží viset na první lampě. Kdyby Dietl napsal ještě dvanáctý díl, kde by se obyvatelstvo Kunštátu vydalo s vidlema v ruce směr Národní výbor a na tu lampu došlo, dal bych aspoň hvězdu, takhle sorry.