O princi, který měl o kolečko víc (1992) (TV film)

Vladimír Dlouhý táhne celou pohádku nahoru a tak se na to dá koukat. Naproti tomu mi příjde, že Jiří Pomeje hraje sám sebe, blba.

Orphan (2009)

Uff!! Pro mě, jako pro diváka, který horory nijak nevyhledává, to byla pořádná pecka do hlavy (jakoby kladivem, či co...). Isabelle Fuhrman zahrála svojí "malou mrchu" bezvadně a ačkoliv je to malá holka, šel z její nevypočítatelnosti vážně strach. Každopádně film na mě zapůsobil hodně, "žral" jsem to tvůrcům s mrazením v zádech a ještě chvíli po skončení jsem zrovna dobrý pocit neměl. Hodně dobrý thriller/horor!

Osada mladých snů (1931) odpad!

Bože, do čehos to duši dal?!? Ty "herce" snad pozbírali někde v noční tramvaji,ne? Spousta prvorepublikových filmů z dnešního pohledu za moc nestojí, ale tohle je děs! To je snad poprvé, kdy bezmezně věřím oficiálnímu textu distributora.

O statečném krejčíkovi (2008) (TV film)

Teda ikdybych si říkal celý večer pořád dokola: "Deutschland, Deutschland über alles!", tak tahle slátanina u mě nezaboduje. Nemůžu si pomoct, ale chvílemi to "smrdělo" latinsko-americkou telenovelou... . Mimochodem, jako malý jsem tuhle pohádku četl a jak mě čtení v zásadě nebaví, i to bylo záživnější.

Ošklivá princezna (1999) (TV film)

Koukatelné herecké obsazení a hlavně konečně nějaká "pohádka na neděli" co má mozek a dialogy, které se dají poslouchat. Viktor Preiss je sázka na jistotu a Lenka Vlasáková mě příjemně překvapila. Jo, proč ne.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Kdyby se úroveň dala přirovnat k desetipatrové budově, tak jsme právě, dámy a pánové, sjeli do sklepa!

O uloupené divožence (2007) (TV film) odpad!

S odpadem se má šetřit, ale tohle je moc i na mě. Když tak na to koukám, tak taky asi něco natočim. Na mobil a ožralej a bude to mít stejnou úroveň. Jak zpívá Klus: "PANE BOŽE ZA CO??!" A já se ptám: Za tohle mám platit poplatky??

Pád Třetí říše (2004)

Že byl Adolf magor, to se všeobecně ví. Nicméně je moc dobře, že film o jeho posledních dnech i jeho "tisícileté" říše, trvající naštěstí jenom dvanáct roků, natočili právě Němci. Amíci by to určitě natočili "po svém". Výborné ztvárnění všudypřítomného zmaru,beznaděje a absurdity lidského chování. Skvělý představitel hlavní role. "Das war ein Befehl!!!"

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

"Říkali jste, že mám zjistit, co se narodí?! Nic se nenarodí, spíš naopak!!" Tak teda "ať ani kapka krve nepříjde... NAZDAR!"

Panika v městečku (2009)

Bezvadná bláznivina, u které jsem se po většinu času skvěle bavil. Jen bych se ještě rád zmínil, že je třeba filmek vidět v původním znění s titulky, protože to, co s filmem udělal dabing, je příšernost a naprosto nevtipný hnus!