Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
17 fanoušků
/ 14 bodů
machacek.i
Ivan Macháček
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Drama
Horor
Sci-Fi
film
seriál
pořad
TV film
hudební…
USA
Velká Británie
Německo
Kanada
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Klub rváčů
(1999)
Americké psycho
(2000)
Horší už to nebude
(2006)
Ace Ventura 2: Volání divočiny
(1995)
Botched
(2007)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Batman se vrací
(1992)
Memento
(2000)
Iron Man
(2008)
Neuvěřitelný život rockera Coxe
(2007)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
14 bodů
Fanklub
(17)
barbareK.
Hintegra
mrs_radix
Kořík
leelaisea
Peta-Drak
Yarpen
V-tec
Jorgmud
vaseq
BisonRavi
shaper
nina_jokker
Raffer
Nicky_belle
tuha
afatoga
Časové pásmo bylo změněno