Absolvent (1967)

Tak vám něják nechápu proč má ten film až tak vysoké hodnocení? Ne, nebylo to špatné, rozhodně zajímavé, zajímavá zápletka, poměrně originálně natočené. Ale přišlo mi to jako takový průměr. Problém, proč mě to zřejmě "nenadchlo" tak jako ostatní tady bude fakt, že mě se prostě nelíbí starší filmy. A krom toho ta jedna písnička co tam zněla asi 6x během toho filmu, ke konci filmu jsem jí nenáviděla. 3*

Absolventka (2009)

Nebylo to špatný. Nebylo to ničím překvapivé, ale prostě mám tyhle typy komedií ráda, a mám ráda Alexis Bledel. První polovina filmu ovšem byla lepší, tu druhou bych o něco zkrátila. A děsím se toho, až budu takhle shánět práci já. 3*

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Upřímně mi není jasné co od tohohle seriálu všichni čekali. Vzhledem k tomu, že jsem očekávala přesně něco takového, tak jsem nebyla zklamaná. Naopak jsem byla třeba příjemně překvapená některými postavami - Skye, Fitz/Simmons. Navíc mě vždycky potěšilo hostování známějších herců (Cobie Smulders, Samuel L. Jackson, Jaimie Alexander). Taky se mi líbilo jak to nejdřív vypadalo, že to do sebe nezapadá, ale pak to všechno dávalo smysl. Já jsem rozhodně zvědavá jak to bude pokračovat, mě na další řadu rozhodně nalákali. 4*

Akta Pentagon: Skrytá válka (2017)

Pro mě víceméně naprosto nezajímavé. Neohromilo mi to ani příběhem, ani hereckými výkony. Film neměl vůbec žádný spád, vůbec to neutíkalo. Bohužel za mě se jedná o velké zklamání, protože jsem čekala o hodně víc.

Aladin (2019)

Neurazí, ale ani nijak nenadchne. Poměrně slušně vybraný casting, kterému dominuje Will Smith, na kterém je vidět, jak moc si roli užívá. Z těch hudebních a tanečních scén vyloženě dýchal Bollywood, ale aspoň to trochu ozvláštní děj barvami a tancem. Jen si po skončení filmu nevybavíte žádnou písničku. 3*

Alenka v říši divů (2010)

Na tenhle film jsem se těšila přes rok, od doby, kdy jsem poprvé viděla plakáty. Trochu jsem se bála, aby mě nezklamal, protože tahle pohádka nikdy nepatřila mezi moje nejoblíbenější, ale, naštěstí, to se nestalo, film se mi hrozně líbil, i tím, že byl o něco jinak pojatý než knížka. Klobouk dolů za úžasnou digitální krajinu kam bych se hned přestěhovala kdyby mi někdo řekl, kterým směrem mám jít, navíc tam jsou všichni magoři, zapadla bych. Johnny, Helena a Anne byli klasicky výborní, vcelku mile mě překvapila i Mia Wasikowska v roli hlavní hrdinky, předtím jsem o ní neslyšela, ale přišlo mi, že tahle role jí vyloženě sedla. Co musím vyzdvihnout je fakt, že Johnny Depp umí výborně tancovat Futrovák :D "Hučkař fixluje, Setnout hlavu!!" Pro mě je to film jednoznačně za 5*

Alex a Emma (2003)

Pomněrně dobrá oddychovka na vypnutí o dvou naprosto odlišných lidech, které "náhoda" svede dohromady. Mělo to docela originální zpracování, které se mi to líbilo. Dám tomu 3*, i když bych to zařadila mezi lehce nadprůměrné romantické komedie (a jednu z těch lepších ve filmografii Kate Hudson).

Aliance (2016)

Já si vlastně moc nepamatuju jak to bylo v knížce (i když mám tak nějak dojem, že valná většina mi nebyla ani povědomá). Ale vzhledem k tomu, že se mi knížka nelíbila mi to nevadilo, ani nijak netrhalo žíly. Asi jsem si spíš užívala, že úplně nevím co přijde dál. Moc jsem od toho nečekala a přece jen mě to příjemně překvapilo a vlastně se mi to možná i líbilo víc než druhý díl. Některý scény teda byly dost nelogický a nedávaly smysl, ale..no když od toho odhlídnu a srovnám s ostatníma dílama série, tak je to nadprůměr. Jen za mě by to už dál pokračovat nemuselo. Tohle by pro mě byl naprosto dostačující konec (a ne ta hrůza co nás ještě čeká). 4*

Aloha (2015)

Obsazení bylo víc než dobré, ale ten zbytek jaksi nevyšel. Naprosto nezajímavý příběh, u kterého jsem asi první půl hodinu přemýšlela, o co jim vlastně jde. No škoda. Nejlepší byl ukecaný/mlčenlivý John Krasinski. 2*

Alpha Dog (2006)

Tak to vůbec nebylo špatné, i když takovéhle filmy moc nemám ráda. Tohle jsem zhlédla se zatajeným dechem. Justin Timberlake mě překvapil 3*