• Krátkometrážní

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Strašná zívačka s otravným Erniem v podobě DiCapria, kterému bych v průběhu filmu asi tak desetkrát nařezal. To ale v liberální Americe nikoho ani nenapadne.

Od soumraku do úsvitu (1996)

První půlhodina na pět hvězd, druhá možná tak na dvě. Harveyho Keitela jsem v těch vousech ani nepoznal.

Úžasňákovi 2 (2018)

Stejně jako jednička je to dobrý, akorát se mi na Elastičce nelíbilo, že do tohoto dílu přibrala na prdeli a nohách. V jedničce vypadala líp.

Katy Perry: I Kissed a Girl (2008) (hudební videoklip)

Tahle suprová písnička mi otevřela cestu ke Katy. Videoklip dobrý, Katy pěkně hraje.

Iron Man 2 (2010)

Fandil jsem Rourkovi a postava Scarlett Johansson byla trapná. Přijde mi to jako film pro pobavení hloupé masy.

Bohemian Rhapsody (2018)

Čekal jsem, že mě to bude bavit, a taky že bavilo. Super jízda se strhujícím finále.

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Super. Nejlepší díl. Nad hláškama terminátora jsem se docela dost nasmál. "Základní znalosti psychologie jsou součástí mé výbavy". "Je dobře, že jste bezstarostní. Uvolňuje to napětí a zbavuje strachu ze smrti."

Spalující touha (1999)

1) Atmosféra tu pomalu, ale jistě najíždí. 2) Cruise umí velmi dobře hrát i vážnější role, nejenom agenty ala Mission Impossible.