Ve spárech yakuzy (2000)

Přišlo mi to strašně zmatenej střih, že než jsem se rozkoukal co se stalo v Japonsku tak už tam byl samej negr. Ale jinak dobrý bruty a určite se těším na další Kitanovi filmy.

Vlčie diery (1948)

Po prvé sem to viděl někdy hodně dávno a v paměti mi utkvěl akorát skok na tank. Ted už mi to přišlo dost nudný a aji ten skok s modelama byl jaksi jalovej.

Voják štěstěny (1976)

Zase se tu našli nějací šulibrci co melou že chybí Terence. To vám nestačí Caputo?.)

Volání na ďábla (1976)

Náhodou dobrá prdel, neustále nachcanej Lee Marvin a jeho nemluvnej nosič chlastu Mohamed (Ian Holm) neměli chybu. Občas to bylo trochu zdlouhavý že by se to dalo o pár minut osekat ale uspokojivej počet mrtvých negrů to dorovnává a srandovní je i rozkydlá hnida Fleischer . Nejlepší momenty: bitka Marvin vs Moore, Marvin za kulometem nebo střeleckej výcvik negrů.

Vražda na Eigeru (1975)

Eiger mě fascinuje a Clint je borec že to fyzicky zvládnul.

Vůdce smečky Cesara Millana (2013) (seriál) odpad!

Hrozná buzna, když mám puštěný nat geo kvůli nečemu co me zajíma a vyskočí na mě tento čoklomrd z reklamy,tak si škubu vlasy. Ted na to chvílu čumím a mám akorat chuť požírat čokle jak nikdy. Haf pyčo.

Vůně cibule (1975)

Jako malej šprot jsem to žral ale teď je to pro můj vychlastanej mozek už tak trochu kokotina, Franca Nera mám radši v Corbucciho brutálnějších chuťovkách.

Vysvobození (1972)

Ode dneška na burany jedině s lukem.))