Kravaťáci - Bez brankáře (2018) (epizoda)

Louis:"Sheilo, co tu delas?" Sheila:"Mluvila jsem s Sanderem a rikal, ze jste meli vyporadaci setkani." Louis:"To rekl? Ja by sem to spis nazval vypraskem." Sheila:"Dekuji, Louisi." Louis:"Za co mi dekujes?" Sheila:"Ze si mu o nas nerekl." Louis:"Nikdy by me to nenapadlo. Pozadala si me o to." Sheila:"Chtela bych te pozadat jeste o jedno. Prosim, nech to tak." Louis:"Coze?" Sheila:"Dej mu moznost odejit se vztycenou hlavou a nech to tak." Louis: "Ja sem mu dal sanci. Rika se tomu dohoda." Sheila:" Ne, navrhnul si nejakou dohodu, do ktere si pridal nejake nesmysly o uznani, ze jsi lepsi chlap." Louis:" Jsem lepsi chlap." Sheila:"Tak dokaz, ze i velkodusnejsi." Louis:"Sheilo..." Sheila:" Za par dni se vdavam a muj snoubenec dokaze myslet jen na tebe. Vyhral si. Porazil si ho a on to vi. Prosim, udelej to pro me. Protoze jestli ne, mohl si mu to o nas dvou rovnou povedet."

Kravaťáci - To muselo přijít (2018) (epizoda)

Rachel:"Nedal by sis neco?" Mike:"Znas me dobre." Rachel:"Nekdo by rekl, ze lip nez ty sam." Mike:"Rachel, k tomu dnesku..." Rachel:"Hloupost." Mike:"Co? Ty nemas Walkera rada?" Rachel:"Vzdyt ja nerikam, ze jeho rady jsou hloupe. Rikam, ze mi rodice meli urcene heslo, kdyz chteli mluvit o budoucnosti. Kdyz rekli hloupost, oba vedeli, ze ackoliv reknou cokoli, bude to hzpoteticke a nebude je to svazovat." Mike:"Vasi meli ten samy problem jako my?" Rachel:"Mel jsi je videt, jak si zvykli se hadat, kdyz slo o dovolenou a to ani nemluvim o penezich." Mike:"Chces si to vyzkouset?" Rachel:"Ne. Ani ne. Nebot se s tebou nechci hadat." Mike:"Budu uprimny. Mam rad, kdyz se hadame." Rachel:"Skutecne?" Mike:"Ne, kdyz se to prave deje, ale Rachel, my se prece nehadame kvuli tomu, ze nekdo nevznesl smeti, nebo, kdo zapomenul zhasnout. Hadame se, jestlůi mam nebo nemam vzit pripad, abych ochranil vezne i za cenu meho vstahu s Harveym. A duvod proc se to stalo byl, ze mne milujes a bojis se o mne. A ano, mozna me znas lip, nez ja sam." Rachel:"Mozna bychom to prece jen meli zkusit." Mike:"Ne mela si pravdu. Dnes jsme se naucili dost."