Kravaťáci - Pravá ruka (2018) (epizoda)

Brian:"Muzes jit dál." Rachel:"Promin. Nechtela jsem." Brian:"Ale, ano. Jen jsi me chtela dodelat to, co delam." Rachel:"Dobre." Brian:"Dekuji," Rachel:"Nemas za co." Brian:"Dekuji ti, ze si se za me primluvila u Katrine." Rachel:"Prisel jsi na to." Brian:"Ano." Rachel:"Mela jsem o tobe pravdu." Brian:"Mas pravdu o kazdem." Rachel:"Ano. Vetsinou, A ted mam pravdu v necem jinem. Katrina te potrebuje." Brian:"To je mozne, ale kdy si pomyslim, ze kdyz tu zustanu, tak nekdo jiny, koho mam rad, dostane padaka..." Vubec by jsem nesel za Louisem." Rachel:"A to je presne ten duvod, proc si te tu musime nechat. A vidim to tak, ze bud pomuzes Katrine spravne se rozhodnout, nebo budes zit s tim, ze se rozhodla spatne. Tak jako s tebou."

Poslední adresa (1970)

Mihai Eminescu: „Život je promarněný dar pokud ho člověk neprožil tak, jak po tom toužil."

Kravaťáci - Sbohem (2018) (epizoda)

Robert:"Nejdriv Louis, potom Rachel, dale jsem tipoval Harveyho." Mike:"Je v Chicagu, pomaha Jessice." Robert:"V Chicagu? Jeho firma je ve valce?" Mike:"Jsme rodina, Roberte. Kryjeme mu zada." Robert:"Aha, vybal to. Vsichni si mysli, ze s vami spim. Rekni mi, co potrebujes." Mike:"Nevim jak zacit. Nejlip tatkhle: Predstup a spojte se s firmou." Robert:"Co?" Mike:"Prived dvacet loajalnich. Budeme mit dostatek hlasu udrzet si kontrolu." Robert:"Udelejme si jasno. Chces, abych zmizel z domu uprostred noci? Z mista, do ktereho jsem vlozil tolik sil?" Mike:"Misto, o kterem oba vime, ze uz neni tvoje. " Robert:"Jak to ma fungovat? Ci jmeno se bude ukazovat jako prvni?" Mike:"To vyresime pozdeji." Robert:"Ne, vyresime to prave ted." Mike:"To nemuzu udelat." Robert:"Delas si srandu? Vi vubec Harvey, ze jsi tady?" Mike:"Ne, ale mame udelat cokoliv, co zachrani firmu a to je nejlepsi zpusob jak se zachranit." Robert:"Opustis domov? A nebo Jessica? Nebo Harvey? Nemyslim si to." Mike:"Mozna ne, ale svet si i tak mysli, ze s nami spis. Tak to aspon zkus."

Kravaťáci - Škemrání (2018) (epizoda)

Rachel:"Ahoj." Mike:"Ahoj." Rachel:"Chces se jit nekam ven najist?" Mike:"Ja nemuzu. Musim se pripravit na zitrejsi stretnuti." Rachel:"Ten soudni spor? To je skvele." Mike:"Na tom neni nic skvele. Co ty deti, Rachel? Je to jedno za druhym." Rachel:"O, je to jen decko." Mike:"Ma jen tri a uz ma vyvojove poskozeni z olova." Rachel:"To mi lame srdce." Mike:"Je to nefer. A hrozne je, ze ikdyz vyhrajeme, prachy ho nevyleci. Ani jedno z techto deti." Rachel:"Pomahas jim nejlip jak muzes." Mike:"Myslis?" Rachel:"Hej, co se stalo?" Mike:"Dostal jsem pracovni nabidku." Rachel:"Dobre. A co to ma spolecneho s timto?" Mike:"Clovek prave rozbiha praxi, ktera je zasvecena prave takove to praci. Je to jako klinika s velkyma prachama. Chce nas, abychom to rozjeli." Rachel:"Nas? On chce nas, abychom to delali?" Mike:"Ano." Rachel:"A kdybych rekla, ze to zvazim?" Mike"Je to... O to nejde, je to v Seattli a chce odpoved do dvou dni. Dostalo mne to. To je vsechno." Rachel:"No tak jdi zitra k soudu a udelej vsechno, co se da, aby ty rodiny dostali nejvic co se da. Nebot prijde doba, kdy budeme mit deti a ja nechci, aby zili ve svete, kde se stava toto."