Kravaťáci - Dohoda (2013) (epizoda)

Donna: "Louisi, co se stalo?" Louise: "Co by se stalo, to ta stupidni fuze. Muj hlas ma jen tretinovou dodnotu a dosli kulickova pera." Donna:" Coze, pera?" Louis: "Propisky, Donno. Nase zasobovacka Barbora  El Totingenova uz nebude kupovat kulickova pera! V cely tyhle firme neni jedno kulickovy pero!" Donna: "Prestan to opakovat," Louis: "neprestanu!"

Kravaťáci - Válka (2013) (epizoda)

Rachel: "Kam tak strasne spechas?" Mike: "Musim docist tenhle trhak." Rachel: "Harry Potter?" Mike: "Ne, ale je to od britskýho autora."

Kravaťáci - Normandie (2013) (epizoda)

Donna: "Byl to asi hezky vylet." Harvey: "Ne tak docela." Scotty: "V letadle byla zabava." Donna: "Pokud vas nepotkaly turbulence."

Kravaťáci - Mstitelé (2013) (epizoda)

Rachel: "Co ty tady delas?" Mike: "Musim na vzduch." Rachel: "Odkud vis jak se sem dostat?" Mike: "Od Donny. A ty?" Rachel: "Od Donny."

Kravaťáci - Zaneová versus Zane (2013) (epizoda)

Donna: "Louisi". Louise: "Ahoj Donno, co potrebujes?" Donna: "Nejde o me, ale o Katrine". Louis: "O kterou Katrinu jde". Donna: "Dobre, tak jsi se pobavil na jeji ucet. Nech to plavat". Louise: "Nenecham, dokud ta zenska nepoklekne pred Zodem". Donna."Vis vubec kdo je Zod? A proc myslis, ze jsi jako on?. Louis: "General Zod byl vizionar a vudce, ktereho nedocenila cela planeta. Vim kdo to je". Donna: "Katrine neni superman, tak co po ni sakra chces?"

Kravaťáci - Šelmy útočí (2013) (epizoda)

Donna: "Chces o tom mluvit? Mam zmrzlinu". Harvey: "Je osm hodim rano". Donna: "proto Buh vymyslel karamelovou. Je v ni cokolada a banany. Banany jsou zdrava snidane. Ale koho to zajima,  je v ni cokolada. Dostal jsi mne, ja banany nejim".