Lovec kořist (2009)

Od poloviny se me film hodne zalibil a konec byl az necekane dobry. Dokazal bych si predstavit i pokracovani formou serialu..

Jaderná havárie: Den první (2008) (TV film)

Občas mírně zamrazí a člověk si uvědomí, že i tohle se může stát. Filmy bych hned neodsuzoval a zamyslel se nad nim, nechapu jak někdo může ohodnotit filmy jako "odpad". Pravděpodobně si přecetl jen děj a nepodíval se na něj. Určitě stojí za zkouknutí a ocenil bych i pokračovaní, ale nikde jsem na netu nenašel jestli bylo-bude natočeno...

Železný Schwarzenegger (1977)

Skvely dokument ve kterym si Arnold rozhodne na nic nehraje a je opravdu videt jeho sebevedomi. Noo jako kazdej spickovej kulturista :D Skvelej dokument a pro fanousky posilovani "pohadka na dobrou noc"... Dobrou ;)

Kolotočáři (2009)

Docela průměrná komedie, kterou ocení především fanoušci hry geocaching. Bez pěkný blonďatý geocacherky od kolotočů Galaxy by to asi nešlo. To ze ma psychopatickýho přitele a zamiluje se do nuly jmenem Justin mě ani nepřekvapilo. Docela jsem se bavil... Nehodnotím uroveň keší a signálu GPS Galaxy :D

Zrození šampióna (2009)

Dlouho jsem nevidel tak uzasnej film :) proste super... osobne bych si ho dokazal predstavit i mezi trema nejlepsima filmama v zebricku CSFD! ;)

Jack Hunter: Nebeská hvězda (2009) (TV film)

Pustil jsem si vsechny tri dily hned zasebou a musim rict ze se me cely pribeh libil. Schopnej scenarista by z toho udelal jeden film, pripadne dva. Ale tri jsou opravdu moc. V prvni casti jsem se musel srovnat s tim, ze se nekoukam na Indyho, Flynna, Bena Gatese apod.. ale je to dalsi postava, tak proc ji hned odsuzovat :) Jak uz jsem rekl, filmy se libily a davam ***.

Paintball (2009)

Maximalne jedna hvezdicka. Podle nazvu a tema jsem cekal skvelej film. Hodne zklamal. Dej otresnej.