Avatar (2009)

Moje prvni 3D, mozna chyba... Bryle me prekazeli a nejvic efektu z 3D jsem si uzil pred zacatkem filmu na ukazkach :D Lepsi by bylo zkouknout bez 3D. Ted k filmu. Fascinujici svet a plny fantazie s propracovanymi detaily. Kdo ma rad sci-fi urcite stoji za podivani.

Pokémon (1997) (seriál)

Kdyz jsem byl maly byl to prima serial, to se me libili i Power Rangers :D Pro objektivni hodnoceni jsem si stahl par dilu, a mozna bych se dival zas. Dej to ma, vymysleny tvorove, kazdy ma nejaky schopnosti. Asch je namyslenej trouba, ale dost to schytava. Postavicky jsou roztomily a kazda ma nejakou povahu. Japonsky "komiks" pro deti.... At si rika, kdo chce co chce, ulitaval na tom kazdej druhej z vas! ;)

2012 (2009)

Vic nez 3 hvezdy si nezaslouzi. Film me zklamal, ty sceny jak projizdi limuzina vsim mozny, treba padajicim sklenym barakem, pak to letadlo apod. Mit tolik stesti, jak hlavni postavy ve filmu, Bill Gates me cisti boty :D Ale prekvapive se me dej libil,noo jednou kouknout se na to da :)

Gamer (2009)

Ta podobnost s Gladiatorem me film pokazila, ale na druhou stranu jsem si ho uzival a dobre se bavil :) místy se me film priblizil Nahradnikum, ale to se dalo cekat.

Freonový duch (1990)

Film meho mladi. Skvely pisnicky a obcas i napinavy momenty ;) u takovych pohadek me mrzi, ze jsem vyrost ...