Wednesday (2022) (seriál)

Skvělý počin. Komedie nabarvená do hororové scény, přesto spíše vtipná. Má to spád.. Hodně hlášek je zde povedených a řekl bych, že se nebudete nudit. Jednoznačně to táhne Ortega 👍 kterou si oblíbí úplně všichni, chladná, chkadnokrevna, bez emocí, mimiky a stejně nejvtipnější 👍 její taneční číslo si zapamatuje opravdu každý.

Wednesday - Vedle tebe umírám (2022) (epizoda)

Ortega to neuvěřitelně táhne 👍 jako všem utkvěl v hlavě, hlavně ten její tanec.... Jinak včelař taky povedený

Black Widow (2021)

Takový průměr a jedna z nejslabších MARVELOVEK poslední doby. Z toho příběhu šlo dostat daleko víc, těšil jsem se že tam bude dospívání a výcvik v Rusku to jak z nich vytvořili smrtící mašiny.. Přitom půlka filmu bylo povídání u stolu a vzpomínání na nerodinu.. Sorry a kouzelný prášek?..

České fotbalové legendy - Karel Poborský (2021) (epizoda)

Poborák, další oblíbenec z téhle party. Zajímavý pohled na něj, geniální fotbalista kterého mám rád. Fotbalový virtuoz :) jinak dokumentu by slušelo určitě minimálně 45 minut. Jasný zase se to točí kolem eura 2004 ale to se dá lehce odpustit jelikož jako fotbalový fanoušek na to euro hrozně rád vzpomínám

Had (2021) (seriál)

Seriál inspirovaný skutečnýma událostma. Skvělé herecké výkony které do seriálu prostě zapadly. Také lokalita exotického Vietnamu, Thajska, Indie nebo Nepálu k tomu 70, 80, léta diváka jistě nadchne a pobaví. Jediné co mi trošku vadilo bylo že jsem se u prvního dílu trochu ztrácel v tom přeskakování v čase. Potom to ovšem všechno do sebe zapadlo. Víc neprozrazuju . Opravdu povedený seriál

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Lépe bych se orientoval i v Red Dwarf a to i kdybych viděl jen každý 8 díl 😐.  Hodně nepochopitelného nebo spíš nevysvětleneho a finále kdy jim na šibenici půjčí hodinky byl Teda gól 🤦‍♂️

Kukačky (2021) (seriál)

Skvělý seriál na české, dokonce i evropské poměry. Skvělé herecké výkony i scénář. Vše do sebe zapadlo jak mělo. K hereckému obsazení není co dodat. Dosti kritizovaný Adamczyk tam taky sednul, taky mi byl nesympatický ale možná proto tam sednul taky. Vždy si získá někdo vaše sympatie a někdo ne. Jinak jsem se bál posledního dílu ,ale dopadlo to nad očekávání. Jediné co jsem si kladl otázku bylo... Co sakra koho si odvedla Policie ?? No možná si nechali otevřená vrátka na 2. řadu

Kuřecí četa (2021) (seriál)

Sledují děti. 2 a 4 roky. A přesně tomu to odpovídá. Jednoduché příběhy a vyšetřování, které se opakuje pořád dokola jako u všech seriálů pro děti

Luca (2021)

Příjemný animak od Pixaru. Prostředí italské přímořské vesničky s života v ní. Povedené, vtipné

Marie Terezie - Série 3 (2021) (série)

Kotek, kostýmy, hudba, trocha připomenutí dějepisu z našich zemí 👍