Mladí v partě (1982) (seriál)

Šílený destroypunker Vyvyen. Pošahaný anarchista "zprdeleksicht" Rick, co si ujíždí na Cliffu Richardsovy. Mongoloidní hipík Neil s čočkovou dietou a sklony k sebevraždě. Kápo Mike a rodina Balowskich. Spousta šílených vtipů a mraky čočky. Tohle se musí vidět! Jeden z nejšílenějších seriálů. Maso! Teda vlastně čočka!80%

Prokletí Salemu (1979) (TV film)

Další z řady přepisů knih, od mistra hororu Stephena Kinga, který se vyvedl dost průměrně. Začátek je docela slibný a ani hudba není špatná, ale obsazení herců je takové divné...Všichni jsou neslaní a nemastní a Stryker a Barlow mi taky dost neseděli. Stačilo si stím víc pohrát a mohlo to být daleko, ale daleko lepší. Pokud dostanete na výběr mezi knihou a filmem, volte rozhodně knihu, která je tak stokrát lepší.60%

Žáby (1972) odpad!

Upřímně můžu říct, že tak špatný film jsem vživotě ještě neviděl. Film se sice jmenuje žáby, ale proč tam jsou to fakt nevím. Celý film jsou na ně jenom záběry, jak sedí, poulí oči a kvákají, ale to je tak všechno. Místo nich zabíjí hadi, ještěrky(né nedělám si srandu), pavouci a tento film dokonce ukazuje, že i želva může být velmi nebezpečný predátor. Navíc jsou akční scény až extrémně žalostné, protože se vlastně skládají z útěků lidí, ke kterým jsou nastříhány kousky zřejmě z national geografic. Navíc film postrádá skoro jakoukoliv hudbu. Mimochodem, viděli jste už někdy udušení pavučinama??! Tohlo se dá doporučit pouze extrémním masochistům!! Na druhou stranu po tomhle, už se na odpad! dívám jinak. PS: znova si čtu svůj komentář a mám chut si to pustit, ale proč proboha?1%

The Necro Files (1997)

Po městě běhá zombie s bezmála půlmetrovým penisem a terorizuje okolí. Proti němu stojí šílený policajt se svým kolegou. Do toho ještě létající zombie dítě. No, tohle se každý den nevidí .o). Šílená amaterská hovadina s úchylně syntetizátorovou hudbou.35%

Byl jsem mladistvým intelektuálem (1999)

Tak tohle mě zničilo. Čekal jsem nářez, ale né takovej! Lepší amatérskej film jsem asi neviděl! Nejlepší byl ovšem Robert Jašków jako vůdce intelektuálů. No prostě paráda a ta úchylná hudba...95%

Mravenčí teror (1977)

Šílená ptákovina o obřích mravencích pěstovaných vládou pro vlastní účely. Triky naprosto příšerné, ale zase na svoji dobu. Néé, ani na svoji dobu. Jen pro otrlé, co chtějí vidět něco "zajímavého"20%

Krvavá lázeň (1999)

5 mladých lidí je vybráno, aby se zůčastnilo pokusu, při kterém budou celý víkend sledováni kamerami v domě a bude zaznamenáváno jejich chování. Po první vraždě se však dům uzavře a není z něj úniku. Zní to sice jako zaběhnuté klišé, ale zvláštní hudba, zajímavá pointa a neméně zajímavý konec, z toho dělají docela dobrý horor. Jistě je to laciné jak fóry o politicích, ale přesto to má něco do sebe.75%

Děs v opeře (1987)

Což o to, vrah je celkem originální a jehlice v očích, abyste se museli dívat jak vám mučí kamarády, jsou celkem originální a pěkné, ale zbytek....Postavy se chovají strašlivě stupidně a z hudby se mi chtělo skoro zvracet. No jo, nejsem holt fanouškem opery a ten konec...Nuda a to veliká.40%

Černý kocour (1989)

Dva režiséři se snaží natočit jakýsi poloremake Suspirie od Daria Argenta jménem Suspiria de Profundis. Příběh má pojednávat o vládkyni zla Levaně, kterou však svým vyprávěním znovu přivedou k životu. Tak z tohodle hororu mám dost smíšený pocity. Skoro jako by film dělali dva lidé. Mistr a blbeček. Na straně mistrově je výborná temná podmanivá hudba a zajímavý nápad a na blbečkově straně, divné vpády metalu ve chvílích dost se nehodících a šílená překombinovanost děje - hlavně na konci, díky čemuž sem to vůbec nepochopil. Určitě ztráta pro kohokoliv, kdo nemá rád béčkové horory.60%

Návrat do Salem's Lot (1987)

Jedna hvězda za hudbu která je fakt výborná, ale zbytek je hrůza. Postavy se chovají strašně dementě a upíři i dementní jsou. Nedisponují žádnou nadlidskou silou, ale jsou jen nesmrtelní a navíc se snaží být i relativně hodní. Do toho se po lese prohání upír který vypadá jako Toxic Avenger přebarvený na modro. Jedna hvězda a to sem ještě fakt hodnej.15%