Prometheus (2012)

Já to viděl sice s opožděním, ale... Tenhle film za 20 let bude v červenym a bude mít 90%. Kritiky nebrat vážně, jsou to jen pseudo-intelektuálové a určitě levičáci. Vetřelce na ně!

Julia X (2011)

Jedna hvězda za Sorba, kterej si roli evideně užíval. Jinak tam neni nicmoc, co bych ocenil.

Vlk z Wall Street (2013)

Souhlasim s verbalem, filmově za 5, morálně odpad. Celej film jsem se bavil, ale zároveň jsem ty lidi o kterejch to je, nenáviděl.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Nemůžu dát odpad, bylo tam pár kulervoucích scén, který za to pobavení stojí. Jinak klasický Asylum.

Carrie (2013)

Neberu výtky, že Chloe je moc hezká, i hezký holky jsou šikanovaný. Krása vás před krutostí vrstevníků nezachrání, kord když jste jako Carrie uzavřená a šedá myška, která má doma fanatickou matku. Musím dát 5, film mě bavil od začátku do konce a jednoznačně jsem všem těm sviním přál, aby jim Carrie udělala to nejhorší mučeníčko. Ve mě to emoce vyvolalo, takže prostě musím dát plný hodnocení.

Nedotknutelní (2011)

Sice multikulti agitka, ale zábavná.

Vlad narážeč (2003) odpad!

Už si to nepamatuju, jen vim, že to bylo otřesný. Jediná věc, co se mi tam líbila byly ty kozy ve vaně.

Strážci - Watchmen (2009)

Jak tohle může mít tak nízký hodnocení fakt nechápu. Absolutní bomba, která mě baví každou vteřinou. Víc takovejch superhrdinskejch filmů.

Tropická bouře (2008)

Já to miluju i s dabingem kurva. Sešlu na tebe kurevsky ohňovou bouřku, že se posereš! Ultlimátní nářez, co mi urval koule i s pérem. Downey jr. famózní, Stiller dementní, Black prdící a Cruise neuvěřitelnej. Nejoblíbenější komedie. Never go full retard!

Aftermath (1994)

Mr.Bean je pěknej úchylák. Vynikající. Při pitvě jsem cítil smrt a když pak Bean Martu brousil, tak jsem si jen řikal, proč si nevzal šprcku. Depresivní, zvláštní, morbidní a zároveň krásný, dojemný a srandovní.