Bídníci (2012)

Nesnáším muzikály. Nesnáším muzikály a přesto mám Bídníky fakt hodně rád! Je to film plný výborných herců, kteří do toho dávají řekl bych maximum. Písničky jsou strašně chytlavé, asi mám hudební hluch dle některých odpadových hodnocení ale mně se ten jejich zpěv fakt dost líbil.

Světová válka Z (2013)

Jak přijde na zombie, jako by snad režiséři ztráceli mozkové funkce, protože i tenhle film patří do kategorie "nevyužitý potenciál zombie filmu". Postavy se někdy chovají neuvěřitelně nelogicky a nevhodně. Panika, jasně, ale i tak to není uvěřitelné ani za mák. Zombie běhají jako Usain Bolt a šplhají jako kamzíci, navíc celá rodina není zrovna moc dobře zahraná a příjemná, Brada Pitta jsem po zhlédnutí filmu dobu nechtěl ani cítit..

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Ani se mi nechce věřit, že byl takhle kvalitní seriál natčen po revoluci. Postavy jsou zábavné, člověk se nenudí, jen máloco a málokteré díly lze vytklnout. Bravo!

Babovřesky (2013) odpad!

Nevím co mě donutilo zkouknout tohle zmrdstvo, pravděpodobně touha po rozšíření seznamu odpadů jinak si to nedovedu vysvětlit. Tenhle troškův výser je nejen že snad nejtrapnější z jeho tvorby, ale taky asi nejnudnější. Žel ani už nedoufám, že na dlouhou dobu. Ten vyprasenej buzerant určitě natočí nějakej novej sranec a po tomhle si nedokážu představit co může být ještě horší, možná bych bral i hodinu koukání na přehrabování vidlemi než znovu Babovřesky. Jestli je toto opravdu to, na co lidi rádi chodí do kina, tak to opravdu nevěřím v budoucnost našeho národa, protože i když se říká že v populaci je velká část idiotů, že nějakej takovej výser může být populární, že někdo za takovou zmrdskou kupou sraček může dát vůbec peníze, mě fakt šokovalo. Troško vole prosím tě už netoč nebo brzo někoho donutíš dát si špagát, strč si ty svý výsery zpátky do prdele odkud si je vysral na plátno...

Divoká budoucnost (2002) (seriál)

Taková fantasmagorie. Nadšenci hádají vývoj zvířat na Zemi a berou to navíc ještě celkem povrchně.

Space Battleship Yamato (2010)

Film, který mě dost překvapil. Je sice pojatý vyloženě hollywood stylem, ovšem efekty jsou skvělé a některé charaktery jsou taky fakt dobře zahrané. Je to nacionální, ale nevím proč by na to neměli mít japonci nárok když snad nikoho nepobuřuje věšení US vlajky v každém druhém holywoodském filmu. Já jsem se docela bavil, hlavně u vesmírných bitev, takže tři hvězdy jsou tak akorát.

Superpolda (1980)

Terence Hill jako superhrdina? Proč ne! Nakonec z toho vzešel dost zábavnej film.

Volný pád (1993)

Tento film je taková moje srdcovka. Škoda jen, že v závěru z hlavního "hrdiny" udělají totálního psychopata a ztrácí se satira, díky které je ten film výjimečný. Z tohoto filmu pochází mnoho citací, které rád cituji (např. "Madam chutná vám? Á, máme tady kritiku"), takže hvězdu srážím za poslední třetinu filmu.

Uloupené Kosovo (2008) (TV film)

Výborný dokument tom jak Evropa ztrácí soudnost a podporuje muslimy z Albánie na místo kulturně bližších srbů, kteří území obývali po několik staletí. Jako člověka, který nedokáže nepřemýšlet nad událostmi z Mnichova 1938 mě velmi trápí, že jsme se obdobné zrady zase účastnili, bohužel tentokráte na opačné straně.

Probudím se včera (2012)

I přes ty odfláknuté kulisy se jedná dle mého o nadprůměrnou českou komedii. Mádl konečně hraje zase něco, co mu sedí, Svatopluk Skopal hraje na výbornou. Je nicméně škoda, že dobrý nápad zůstal tak z poloviny nevyužit, rozdíly mezi dobou před revolucí a po ní by se dali vystihnout více věcmi a daleko lepšími než nástěnková obdoba ruské lokalizace facebooku.