Květ pouště (2009)

Velmi silný a kvalitní příběh, ovšem jaksi taksi nekvalitně zpracovaný. Hlavní představitelka byla nádherná, věřila jsme jí vše, ale jako celek to na mě nezapůsobilo. Budu si muset přečíst knihu. Jsem nesmírně ráda, že jsem Evropanka a troufám si tvrdit, že svět křesťanů a muslimů si bohužel nikdy neporozumí.....

Poslední polibek (2006)

Co k tomu dodat? Chlapi jsou sobecký bestie a ženský holt musej trpět...."Každej debil na světě mele o lásce, neznamená to nic. Co cítíš záleží jen na tobě. Důležité je to, co děláš pro lidi, kterým říkáš, že je miluješ..." P.S.:Pozor na mladý studentky!

Angelika a sultán (1968)

Tak i naposledy Angelika okouzlila nejen mě, ale i samotného sultána, ale opět se držela hesla "vaše nikdy nebudu". Pěkně si tu s Joffreyem prohodili role, páč zatím vždycky hledala Angelika, ovšem teď došla řada na Joffreye a tak se stal galejníkem, přešel poušť, našel zlato a to vše jen pro ty její kukadla:-)-mno asi ne jen pro ně. A to by samozřejmě nebyla Angelika, aby za sebou nenechala haldu zlomených srdcí, ještě naštěstí, že jich většinu zabili, takže se dokonce života nemusí trápit nenaplněnou láskou. Angelika a Joffrey jsou tedy konečně spolu a jestli neumřeli, tak v tý posteli na tý kocábce leží dodnes.

Erin Brockovich (2000)

I když příběh podle skutečné události, tak mě nijak neučaroval. Mám s ním asi taky ten problém, že u něj většinou usnu, takže ho vidím vždycky po kouskách (který se už daj slepit v celej film), ovšem pořád nic. Nechápu, jak za tuto roli mohla Julia dostat Oskara (asi za ty dlouhý nohy a velký výstřihy)....

Ten kluk (2007)

Geniální citlivý film o chlapci, který dostal druhou šanci žít nový život a o společnosti plné předsudků, která mu jí dát nechtěla. Velká poklona hlavnímu herci, páč jeho výkon mě dostal do kolen. Film vyvolává mnoho otázek a člověk o něm chca nechca musí přemýšlet a nevymyslí stejně nic, akorát tak to, že lidi jsou zlí:-(. Hlavního hrdiny mi bylo neskutečně líto, ovšem člověk si taky musí uvědomit, že následky za své činy poneseme v některých případech celý život.

Soumrak mrtvých (2004)

Celkem dobrá komedie, občas fakt vtipná, ale občas fakt trapná:-), čekala jsem víc hororových prvků, ale jednou sem se pořádně lekla, ale víc sem se u toha zasmála (zvlášť ten začátek je dobrej, jak chodí mezi zombi a netuší zhola nic:-)). Je to komedie a tak se to musí také brát s úsvitem mrtvých prosím nesrovnávat. Proč si prostě ze zombii neudělat nějakou tu legrandaci.

Hledání Země Nezemě (2004)

Krásný film, první polovinu sem čekala co se z toho vyklube a druhá půlka byla emocionální smršť. Velmi se mi líbil výkon Deppa, ale hlavně Kate, která je úžasná. Život pana Barrieho byl vskutku zajímavý, kdo by nechtěl mít takovou fantazii i v dospělosti. Bohužel neznám příběh Petra Pana, takže budu muset dostudovat. Ale nezbývá než zatleskat, protože na víly taky věřím.

Nezkrotná Angelika (1967)

Podle mého nejpovedenější díl - moře, piráti, Rescator a Angelika. Angelika je stále ve formě - prostě co chce to dostaneme, s chlapama je to ovšem slabší než v předchozích dílem, ale to bude asi tím, že se na obzoru neobjevil žádný, který by stál za hřích a ze kterýho by něco káplo:-). Chudák Joffrey, který před ní utekl až do Středozemního moře a ona ho stejně našla, potvůrka, páč nevypadalo, že by po ní nějak ukrutně truchlil (viď Jasmino), ale láska hory přenáší:-). Ovšem že mu kvůli ní podpálí loď a pak mu zase zmizne, to už je teda rána pod pás, ale on si s tím chlapec jistě poradí.

Transformers 3 (2011)

Dle mého úsudku nejslabší díl Transformers, akce a výbuchů plno, na to jsme si již zvykli, ale ten příběh, to by jednoho zabilo. Vtip mi oproi minulým dílům taky celkem vhyběl, páč těch pár trapností, co ve filmu proběhlo, se za vtip považovat nedá (ti dva malí roboti, wtf?). Prostě hlavně že to pořádně bouchá a všichni se tam řežou. Bumblebee nebumblebee 2 * to jistí.

Angelika a král (1966)

Tenhle díl je asi nejsalbší z celé série, děj nemá cenu moc kritizovat, páč je to prostě Angelika. Ovšem zklamala holka, zklamala, za celý film pouze jeden zářez na futra, ale za to s královým bratránkem, což se počítá:-). Štěstí, že když se na ní Peyrac přišel v noci podívat, tak spinkala oblečená a sama. Tak a teďka vzhůru na móóóře a zažít trochu exotiky.