Motherlovebone

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.6.2019  18:37

Jestli to měl bejt dokument o rodině, tak se to moc nepovedlo. Celý je to postavený na synkovi, kterej chvilku smaží, chvilku cestuje, chvilku povídá o životě, chvilku radí s mařenou a na to, že zjevně v životě nedokázal mít ani vlastní dítě, tak je chytrej jak rádio. Tohle mít doma, tak sem jako rodič zklamal. A to, že se famílie zná s dokumentaristkou, z vyfetla ještě nedělá filozofa.

• 7.4.2019  14:38
    Taneček přes dvě pekla (TV film) (1982)

Punks not dead, vy volove! Kdo nechape, ze tohle byl ve svy dobe total luxus, tak neni husakovo dite. A ta jana paulova? Tu sme chteli mit doma vsichni. A viktor preis a jeho: jednu postel, jednu postel, jednu postel. To je nejvic

• 5.4.2019  10:56
    Hotel Anny Sacherové (TV film) (2016)

Mně se nejvíc líbilo, jak zmetek antisemita starosta přeložil aničce k hotelu tramvajovou linku. Takže její hosté trpěli a lustry se sypaly. Přitom si zasloužila všobecný respekt. Třeba jak se za války tužila, aby se v hotelu neplatilo potravinovejma lístkama, ale penězma. Tuhle informaci možná mohli tvůrci vynechat, protože ta věta by měla znít: za války se v hotelu Sacher nedalo platit potravinovejma lístkama. Ovšem to trochu mění image pracovité vdovy na chucpe šmelinářku. To si někdo určitě dělá legraci, když tohle natočí a ještě to pouští mezi lidi. Až si skoro myslim, že to financovali nějaký neonacisti, aby skrytou formou poukázali na to, že zatímco prostý lid stál za války frontu na kus chleba, v hotelu sacher měli kaviár a pak si skočili s rotschildem utratit pár milionů na dostihy. Ovšem potom chápu, že je srala ta tramvaj pod oknem

• 12.3.2017  21:10
    Pouta války (2004)

Uplná hrůza to není, ale tyhle azijský hercí mě nikdá moc neoslovili. A tady to není jiný. Moc se mi líbilo, jak starši hlavní hrdina při útoku na kulometný hnízdo používá ruční granát místo palcátu. Do toho debilní zápletka s medailí mezi bratrama. Taková barevná agitka...

• 14.2.2017  21:32
    Dobrodružství kriminalistiky (TV seriál) (1989)

Otřesný. Herecký výkony na bodu mrazu. Výprava tamtéž. Jedna hvězda za nostalgii

• 1.2.2017  21:52

Hezkej film, kterej nám navíc v čase 1:01 a nějaký drobný odhalí, že Ben má v šuplíku i českej pas. Bohužel to je občas krapet zmatek a hlavně ta jeho kamarádka účetní, co má výraz a sexepíl pětiletý holky, to taky zrovna nepovznáší. A na závěr cikorie, co najde ZZZ, tak ta je uplně neuvěřitelná

• 8.1.2017  22:33

Ve stylu obchodníka se smrtí natočenej film o tomtéž. Mohl by sloužit jako pomůcka při vysvětlování patologický chamtivosti a nenažranosti.

• 8.1.2017  22:31
    Lída Baarová (2016)

Hrozný film o lítém boji jedné štětky za trochu té čisté lásky. Podtitul by moh znít : Špína hraje Evropě. Jestli někdo chtěl tímto vysvětlit počínání Lidky a omluvit ho její naivitou, tak ne. Mimochodem za ty odfláknutý montáže Baarový a její mamá do dobových snímků Berlína by se za války popravovalo.

• 16.12.2016  22:24

Tak to byla opravdu lumpárna. Děj se nedá pobrat. Postavy stojí za vyliž a hlavně - mě vůbec, ale vůbec nezajímalo, co se stane v příštim záběru a jak to asi dopadne

• 14.12.2016  23:27
    The Escape Artist (TV seriál) (2013)

Hvězda filmu Vadim Kumarin to celý posouvá uplně jinam. Extempóre v lesní chatce tomu jednu hvězdu srazilo, páč Vadim to moh všechno zařídit takzvaně na pěkňoučko. Tohle bylo krapet překombinovaný. Ale jináč čistá práce

• 9.12.2016  06:15
    Kosmo (TV seriál) (2016)

Po prvním díle jasný čtyři hvězdy. Až na astronauta s jednou koulí je to skvěle obsazený. Baldýnskýho sleduju od dřevních let reflexu a měl sem mylnej dojem, že to je brouk pytlík naší žurnalistiky. Se omlouvám. A Myšička je tam na oskara

• 9.12.2016  06:10

Tady neni nad čim plesat. Na filmu mě zaujaly celkem tři věci. Dekolt paní vdovy, zvláštně strojený herecký výkony a indiánovo kamufláž. Že to bude bída, sem poznal při prvním zjevení padoucha v kostele a jeho scénkou se sklenicí prachu. A gatling, kterej to tam kosí ze dvou kiláků a decimuje naše chlapce, to zazdil uplně

• 28.11.2016  23:20
    Westworld (TV seriál) (2016)

Hahaha. Musim pochválit scénáristu a rejžu, že nechali diváka čuchnout k dobrý zábavě. Tak nějak kolem pátýho dílu si ale řekli, že se na to můžou vysrat. To někoho opravdu zajímá bloudění Dolores a kolektivu po parku? A ta černá štětka, která zmoudři a začne bejt hustá - tak to je přesně ten důvod, proč ze čtyř hvězd přichází změna na odpad. Tuhle už sme totiž viděli dřív. Menovala se tam Denerys a lítala s drakama. A najednou je z napínavýho příběhu sračka

• 13.11.2016  08:00
    Apocalypto (2006)

Dokumentární film o přípravě guatemalského cross-country běžeckého týmu na letní olympiádu. Od náboru sportovců, přes konflikty s bafuňáři, ve filmu uvidíme třeba ještě vyřazování sportovců na centrální pyramidě a mnoho dalších scén ze zákulisí. Zajímavostí je, že původně to chtěl Mel natočit o židech, ale produkce mu to vymluvila

• 13.11.2016  07:51
    Hledání ztracených obrů (TV seriál) (2014)

Dva špatný herci potkávají ještě o moc horší herce, který jim pomáhaj najít emerikánský obry. Ultrablbost určená pro obyvatele USA, který stále ještě věří na andělíčky, bibli a holokaust.

• 10.11.2016  22:03

Parádní film tak někam do půlky. V momentě, kdy nesmiřitelný policista zamíří po stopách oldřicha vyzbrojen výkresem, se z toho stává parodie na desperáda. Těžko říct, proč se to jmenuje rudý kapitán, když mu věnujou celkem čtvrt hoďky. Ale atmosféru to mělo, takže trojčička je zasloužená

• 28.10.2016  22:04

Címlich gut. Nesnesitelný kriminalisti si doma grilujou kuře a pálí pomfrity. No prostě život takovej, jakej byl v ČSSR dřivávějc. Toho Karla bych ještě kous, páč má u mě voko z dětství za desku s pejskem a kočičkou. Ale Beka bych za jeho bodrýho vyšetřovatele nakopal. Do grilu

• 28.10.2016  21:46

Tak tady není moc nad čim váhat. V hlavní roli pravděpodobně homoděj, kterej moc neumí hrát. Liam neeson, kterej ještě neumí hrát. Kouzelník s vizáží posluchače Beatles po prodělaný mozkový obrně. Smaragdovej dědek v močále, černá vdova - vládkyně času, romskej instalatér s fešnym knírem jak z tureckýho porna, kratina, kyklop se smyslem pro humor a spousta jinejch propracovanejch figur. Součásti týmu je i Patrik hvězdice. Nechci vyjmenovávat všechny čupr scénky, páč by to ani nebylo možný. Ale třeba vyloženě povedená je pasáž, ve který si hrdinové zapálí koně, aby je donutili jet rychlejc (asi tisíc km/noc). Hvězda dolů za to, že nezařídili pokračování! Vůbec nejlepší a nejnapínavější likvidace hlavního padoucha v dějinách kinematografie!!!

• 28.10.2016  21:33

Skoro dokument o životě Marylin. Dozvíme se, proč byla štětka, kdo za to mohl a že nemáme odsuzovat holky, co sice umí velký hovno, ale zas dokážou padnout do pelechu těm správnejm lidem.

• 25.10.2016  05:59

Film se mi líbil, to jo. Akorát mi vadí, jak scénárista vyrobí čupr milou až politováníhodnou postavu z talentovanýho kripla, kterej všechny a všechno poslal do hajzlu kvůli héru.

• 25.10.2016  05:54
    Malý toaster (1987)

Malej touster to rozjede s hadrem, lampou a vysavačem. Kdo neviděl, neuvěří. Agitka, která radí amíkům, aby nevyhazovali jetý věci. Opravdu nepadla na úrodnou půdu. Starší dítě se u toho nebavilo, mladší dítě se u toho nebavilo a jejich otec se u toho nasral.

• 16.10.2016  21:21
    Total Recall (2012)

Ukrutně špatnej remake. Kdyby tam aspoň obsadili usměvavýho taxikáře z originálního filmu. Hvězda za námět

• 2.10.2016  18:08
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Přestávám věřit na růžovou lobby. Jestli v tomhle účinkuje Honza Musil dobrovolně, tak je to kripl, co udělá pro prachy už opravdu všechno

• 30.9.2016  21:13

Poctivá mizérie. Jedna hvězda je za cestování v tom chrononěco přístroji. Alenka prováděla akrobacii ala Luke Skywalker! Scénář slabej, triky hrozný, postavy komplet hnusný ksichty, co diváka budou ještě dlouho strašit po nocích. Nezpochybnitelným kladem je to, že johny depp si tu není podobnej. Vidět to Carroll na premiéře, asi by to kino vystřílel

• 19.9.2016  22:35

Jedna hvězda za nápad s kamerou. Jinak nudná, tisíckrát omletá, předvídatelná sračka vhodná pro kluky, co si představujou, jak někomu rozbijou hubu.

• 4.9.2016  21:58

Krásná hvězdička za ten heleny sestřih. Jinak to bylo na pomezí zácpy a obtížného porodu. Plačicí američtí řidiči dronu byli podobně uvěřitelný, jako výbuch hellfiru, po kterým nezůstal v zemi kráter. Dokonce si myslim, že Rickmana tenhle film zabil!

• 9.8.2016  21:38

Hezký a hlavně se po tomhle filmu s radostí odcházim ožrat. Takže v mém případě plní svou kulturně sociální funkci. Ke konci krapet stejny, ale porad dost dobry

• 2.8.2016  23:18

Jedna hvězda za to, že to je barevný. A to není zas tak moc! Tenhle film dávali onehdá během letu a byla (a pořád je) to tak nudná blbost, že sem radši koukal na ten program o aktuální poloze letadla

• 2.8.2016  23:06

Sice blbost bez logiky, ale koukat se na to dá

• 31.7.2016  23:05
    Zvrhlé panství (TV seriál) (2015)

Sračka

<< předchozí 1 2 3 4 5