Higuraši no naku koro ni - Kai (2007) (série)

Pre mna to koniec druhej serii/ posledny ark maximalne pochoval. Bol prilis presladeny, natahovany nelogickymi cinmi postav atd. A Vdaka za vynikajuce titulky vytvorene by Kožec.

Jurský svět (2015)

Pozeral som iba kvôli rodine, dufajuc ze sa aspoň zasmejem. Ale mňa ten film svojou blbostou a predvídateľnosť urazal.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Prišlo mi to celé také rozpoltené a docela často som sa prichytil že som sa nudil. Robiť si srandu z filmov alias James Bond a sám trpieť tými istými neduhmi nebolo pre mňa veľmi zábavné. Drsné hlášky a činy typu totálna blbosť po pár sekúnd rozmýšľania ma iritovali. Ešte viac ma iritovalo to, že mi film dovolil o nich rozmýšľať. Bad guy mi prišiel nezaujímavý očakával som, že keď ma toľko odpozeraných tých starých klasik tak bude chytrejší. Pripadne vytiahne nejaké eso z rukáva v závere. Ale dosť negatív scénka z kostola bude pre mňa nezabudnuteľná, útek/parkour, keď Eggsy išiel prvýkrát do toho krajčírstva a pár ďalších bojových, kde to neprehnali s CGI.

Kaiba (2008) (seriál)

Dopozerané. Bolo to zvláštne a smutné ale malo to všetko, čo by podľa mňa dobre anime malo obsahovať. Našlo sa tam pár zaujímavých nápadov vynikajúcich songov. To vstupovanie do spomienok sa mi fakt páčilo. Negatívom by mohlo byť, že docela dosť veci sa neobjasnilo. Možno by to ďalšie videnie zmenilo, Každopádne momentálne za 4.

Vlčí děti (2012)

Prilis presladene pre mna. Prilis trpezliva, prilis chapava, prilis obetava mama. Ta milostna scenka s nou v jeho polovlcej podobe vo mna vzbudila zvlastne pocity, ale v negativnom slova zmysle. Zas jeho smrt toho vo mne vela nezanechala, proste zaciatok bol prilis uponahlany a ostatok prilis rozvlaceny. Pozeralo a pocuvalo sa to dobre, ale to proste nestaci.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Hodnotim po piatej epizode. Ide to dole vodou. Mam pocit ze ten kto za tym stoji sa snazi zaujat akymkolvek sposobom, prilis casto a az prilis okato. Pilot bol uzasny a fakt som sa nemohol dockat dalsich dielov, ale to nadsenie sa uplne vytratilo.

Hoši o ou kodomo (2011)

Na jednej strane prekrasna animacia, ale na druhej strane nie velmi zaujimave postavy, uponahlany dej, nic nehovoriaci koniec

Monster (2004) (seriál)

Nudilo ma to, skoda malo to pekny potencial. Nechapem tie otravne dialogy. Nina ma ku konci k smrti vytacala.Ten koniec je pre mna nepochopitelny. Serialovy vrah Johan ma peknu velku izbu, s otvorenymi oknami bez strazi. Johan vyvrazdi stovky ludi, pretoze ho Tenma zachranil, cely serial sa ho snazi v podstate dostihnut a zabit ho, ale fuck this zachranme ho znova :D Musim sa pochvalit moj prvy serial ktory som kompletne videl bez ceskych tituliek :) No aby som to zhrnul cakal som nieco vyspelejsie a to po cely cas. Hudba nebola zla ale ked ju pocujete viac nez sto krat, tak jej to na oblube neprida.

Daredevil (2015) (seriál)

Hodnotím po druhej epizóde čo často nerobím, ale absolútne ma to nebaví. Fuck logic načo by niečo spravil nenápadne, načo by som využíval svoj ultra super sluch, keď môžem polomŕtvy napochodovať do domu tých "zlých" a všetkých vymlátiť, popritom pres istotu zapojím zbytočné ale efektné akrobatické prvky. Yehha áno, takto sa to presne nemá robiť.

Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (seriál)

Tak plus boli pre mňa určíte totálne epické súboje (už som ani nedúfal, že ten pocit zažijem a bál som sa, keďže ma box veľmi neberie a podľa mňa nemá veľmi čo ponúknuť), nejaké taktiky, dobrá gradácia, vnútorný monológ, protivník ma tiež svoje vlastné motívy, ktoré ho ťahajú a nie sú o nič horšie, pekne uletené vtipky (medveď je nezabudnuteľný), a pekné pestrofarebné podanie sveta (kvôli nacionalizmu prehra). Zápory ani nie sú, až na par hluchých miest.