Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Poky.Dejvid
David Pokorný
Most, Ústecký kraj, Česko
člověk :-)
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Akční
Komedie
Dobrodružný
Animovaný
Sci-Fi
film
seriál
USA
Německo
Velká Británie
Francie
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Hanebný pancharti
(2009)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Sin City - město hříchu
(2005)
Jackass: Film
(2002)
Jackass 2
(2006)
Jackass 2.5
(2007)
Jackass 3
(2010)
Jackass 3.5
(2011)
Jackass: Volume 1
(2002)
Jackass: Volume 3
(2002)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
Časové pásmo bylo změněno