• Thriller

Tajemství hradu v Karpatech (1981)

Výborná komedie okořeněná jadrnou karpatskou mluvou speciálně vypiplanou pro tento film. Skvělé herecké obsazení, postavy, zpracování...95%

Cesta (2009)

Tak takhle nějak by apokalypsa mohla klidně vypadat. Věrohodně natočený film možná trochu k zamyšlení kam až to s námi může dojít a co bude dál. V. Mortensen i K. Smith-McPhee byli skvělí a hudba Nicka Cavea taky

Vládce temnot (1987)

Plusové body bych přidělil velice působivé hudbě doprovázející celý film. Scénář také vynikající. Hustá atmosféra a zas až tak nepříliš satanský podtext. Horší už je to ovšem s hereckými výkony. Docela se mi ale líbil svým vzezřením A. Cooper...konec dobrý, všechno dobré

Muži v černém (1997)

Vtipná oddychovka v docela svižném tempu. T.L. Jonesovi a W. Smithovi skvěle šitá na míru.

Batman se vrací (1992)

Výborná temná atmosféra Gothamu se Burtonovi fakt moc povedla. Jeden z nejlepších batmanů vůbec. Podvodný obchodník Shreck se snaží spolu s Tučnákem v roli starosty o ovládnutí Gothamu. Bývalá Shreckova sekretářka přijde na podvod svého šéfa a jím vyhozená z okna se mění v Kočičí ženu. Ta se snaží dostat kromě Shrecka i Batmana, který město ochranuje.

Ghost Rider (2007)

Film splnil přesně to co jsem od něj čekal a to velkou zábavu. Nic více nic méně, ale stačilo to bohatě. Trochu akční, trochu comicks, docela svižné tempo. Záruka Cage+Mendez

Braindead - Živí mrtví (1992)

Dlouho jsem tento film přehlížel kvůli nedůvěře. "Stvořitel" Pána prstenů a zombie horror/comedy? Po shlédnutí ovšem musím říci, že takovou jízdu jsem fakt nečekal. A závěrečný masakr sekačkou na trávu byl luxusní třešničkou na krvavěkečupovém dortíku.

Železný Schwarzenegger (1977)

Tento dokument ukazuje Arnieho úplně v jiném světle než jeho filmové role. Tohle je realita. Zlaté roky Gold's Gymu, příprava na další Mr. Olympia, zdvíhání tun železa. Je vidět, že to měl tenkrát Arnold hodně srovnané v hlavě a šel tvrdě za svými cíly. Proto toho tolik dokázal.

Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001) odpad!

Neuvěřitelná ptákovina. Ani zajímavé, ani vtipné, ubohá parodie na herectví. Velká škoda peněz pro natočení takového braku.

Pelíšky (1999)

Tuhle filmovou lahůdku z dílny Jarchovský(scénář), Hřebejk(režie) já osobně považuju za nejlepší český filmový počin všech dob. Vynikající scénář, hvězdné herecké obsazení (Kodet,Donutil,Polívka,Stašová,Holubová) a kultovní hlášky...prostě velká paráda