Marketka007

Marketka007

Markéta Železná

okres Kroměříž

9 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Ryan Gosling

  Ve filmu The Notebook jsem se do něj bláznivě zamilovala, a jelikož mé okouzlení jeho osobou stále trvá a bylo ještě posíleno špičkovým filmem Drive, milou komedií Crazy, Stupid Love, jeho charizmatickým vystoupením ve filmu The Ides of March a hereckým koncertem v Half Nelson a La La Land, stal se z něj můj nejoblíbenější Pan herec*, a to nejen kvůli Nejlepšímu filmovému polibku;)) Noah (nebo Řidič:)) může totiž jen mlčet a šibalsky se dívat z pod čepice...už v tom spočívá jeho kouzlo...* (Takže stručně a jasně: Já toho nejcharizmatičtějšího chlapa na světě prostě neskutečně žeru...který jiný muž se ženě dívá na rty, když stojí naproti ní a při líbání drží její obličej v dlaních?:)jenom ON:) a už se jdu zase uklidnit...:))":) 

   

  Noah: " If you're a bird, I'm a bird."

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Herec schopný neuvěřitelných výkonů....pamatuji si, jak jsem dlouho po zhlédnutí jednoho z jeho prvních filmů What's Eating Gilbert Grape nemohla uvěřit tomu, jak přesvědčivým způsobem dokázal ve svých pouhých devatenácti letech zahrát roli retardovaného Arnieho. Dodnes mám o něm v šuplíku hodně knížek a hoodně tlustou složku s jeho plakáty, obrázky, výstřižky z novin a prostě se vším, co se týká jeho osoby. Po dlouhý čas totiž patřil můj puberťácký pokojíček JENOM jemu:) A to jsem v dobách Titanicu a Romea a Julie (akvárková scéna je pro mě jednou z nejromantičtějších, co jsem kdy ve filmu viděla:)) ani netušila, že se od něj dočkám ještě takových skvostů, jakými jsou Inception, Shutter Island, Revolutionary Road či Catch Me If You Can:) Jeho jméno je pro mě až do odvolání zárukou kvality*

   

  Teddy: "Rather die as a hero or live as a monster." 

   

 • foto

  Johnny Depp

  Jeden z mála Herců, jenž dokáže zvádnout naprosto jakoukoliv roli, a čím neuvěřitelnější role to je, tím je neuvěřitelnější i sám Johnny.  Jeho jméno ve mně automaticky vyvolává spojení s Timem Burtonem, což pro jejich společný film z mé strany znamená jistotu pěti hvězdiček:) Kdo jiný by dokázal tak nezapomenutelným způsobem ztvárnit pomateného Kloboučníka v Alence, ještě vyšinutějšího Willyho Wonku v Karlíkovi, tajemného Benjamina Barkera ve Sweeney Toddovi, bezkonkurenčního Jacka Sparrowa v Pirátech, pomilováníhodného Rouxe v Čokoládě a hlavně Sira Jamese Matthewa Barrieho, autora mého srdcového Petra Pana...pane Deppe, máte můj neskonalý obdiv*

   

  Mad Hatter: "Why is a raven like a writing desk?" ;)

 • foto

  Jude Law

  Pro mě velmi milé překvapení:) A u něj nemůžu jinak než : 

   

  Graham: "Ty máš taky pět" :)

 • foto

  James McAvoy

  Nezapomenutelný chlupatý, ušatý faun Mr.Tumnus:)


  Mr. Tumnus: "And what about you? You must be some kind of beardless dwarf? "
  Lucy Pevensie: "I'm not a dwarf! I'm a girl. And actually, I'm tallest in my class. "

  :))

 • foto

  Ewan McGregor

  Hlavní hrdina toho nejkouzelnějšího filmu na světě...netřeba více dodávat. Srdeční záležitost ♥ 


  Edward Bloom: "Sandra Templeton, I love you and I WILL marry you!" :)

 • foto

  Hugh Grant

  Pro jeho šarm, úsměv, chlapecké kouzlo a schopnost nadzvednout obočí tak, jak to neumí nikdo jiný, šla bych světa kraj:)))


  Charles: "There I was, standing there in the church, and for the first time in my whole life I realised I totally and utterly loved one person. And it wasn't the person next to me in the veil. It's the person standing opposite me now... in the rain. "
  Carrie: "Is it still raining? I hadn't noticed. "

 • foto

  Alan Rickman

  Jako profesor Severus Snape mě naprosto uchvátil a stal se mým Potterovským hrdinou, který předčil i samotného Harryho:) a v roli Šerifa z Nottingamu? nezapomenutelný:)

   

  Brumbál: "Lily? Po takové době?"

  Severus Snape: "Navždy."

 • foto

  Ivan Trojan

  I u mužského hereckého pokolení (stejně jako u hereček) jsem si dala závazek, zařadit do seznamu svých TOP aspoň jednoho českého herce. O tom, kdo jím bude, nebylo pochyb. 

   

  Hanka: „Tys nás zapálil?”
  Ondřej: „Nezapálil.”
  Hanka: „Vždyť hoříme.”

  :)

 • foto

  Hynek Čermák

  "Když jsme ti parťáci, tak bysme si mohli tykat."

  "Robin"

  "Kuneš"

  :)))