• Krátkometrážní

Devadesátky (2018)

Příjemná nostalgie bez přehnanýho sentimentu. Vzpomínka na doby, kdy dětství bylo analogovější, než dnes. Oceňuju, že i když je to film o klučičím kolektivu, nebylo to až tak macho, jak jsem čekala (skupinka grázlů alá "silnější pes mrdá"), ale byly tam i pozitivní mužský vzory. Kostýmy, výprava, muzika i reálie a atmoška vystižený fajnově. A btw, dlouho jsem neviděla film pod hodinu a půl a bylo to dost osvěžující, doporučila bych tento postup vícero současným filmařům! :-)

Bláznovství (2008)

Na první pohled trochu fádní, ale stojí za to zkouknout. Tenhle film má několik skvělejch momentů a skvělou muziku. A Bena Kingsleyho. Který je taktéž skvělý. Tu Zlatou malinu moc nechápu, mě bavil moc.

Cesta z města (2000)

Je to holt vorlovina, s tim se musí počítat, ale ten podzim, pánové, ten mi úplně způsobil husí kůži. Moc příjemnej film.

Nejlepší film, jaký byl kdy prodán (2011)

First person dokument s first person first-person dokumentaristou jako first person. Ehm...a srovnání s Inception je tady fakt na místě, protože ten film je vlastně celej o přípravě toho filmu. Mane 'n Tail!

Terapie - Série 1 (2011) (série)

Strašně moc se tam mluví a strašně málo se tam děje. Mě se to líbí, ale rozhodně to není pro každýho. A dostat se nějak do postav zabere alespoň tři díly o každé... zkrátka poněkud náročnější seriál.

Detektiv myšák (1981) (seriál)

těžká nostalgie. na svoje omalovánky s dangermousem dnes vzpomínám se slzou v oku.

Legenda o Janě (2009)

taková časová kapsle z devátého století. příběh trochu přitaženej za vlasy, ale prostředí zobrazený docela věrně; celkem mě potěšilo, že i při takový produkci se tam herci neproducírovali nalíčený a čisťoučký. jen konec mě trochu zklamal.