Slimak

Náramný elegán

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 7.6.2011  20:42
    Lidice (2011)

Na mě neutrálně působící film.Obyvatelům Lidic je věnována většina prostoru, přesto si je člověk moc neoblíbí, což měl být asi účel.V kontrastu s tím je následný masakr vzat zkratkovitě a s přebytečnou teatralitou.Je to zasloužilé téma, avšak to nestačí vždy.Představitel Heydricha je vybrán na jedničku a Joachim Wilhelm Assböck strká všechny své kolegy do kapes.Celkově vzato z toho dětem asi moc nezatrne.

• 29.4.2011  12:52
    Vřískot 4 (2011)

Snímek je poměrně ve formě, vzhledem k tomu jak je tohle téma už podojený.S touhle zdravou energií se to může spokojeně vézt dalších pět dílů.Je škoda, že všudypřítomnost laciných lekaček a násilně vypjatých momentů dělá z původně hororu naprosto bezemoční a konstrukčně omletý kuk.

• 26.3.2011  21:21
    Orphan (2009)

Trestuhodně jsem opoměl ohodnotit tento snímek, který je velice překvapivý. V dnešní době.Proč? Má totiž fajn příběh, gradaci a zvládnuté prostředí. Celkem sympatické obsazení.Dokonce aj ta holka je docela sympatická, když vypustím její úlohu.Nevýhodu vidím v trošku překombinovaném souboji nakonec.Taky na mě toliko nesáhla asi zamýšlená nenávist k nové člence rodiny. První půli jsem spíš chtěl aby rozsekala blbý děti ve škole.Nicméně nato že film má dvě hodiny uletěl jak vítr.

• 5.3.2011  20:31
    Trpasličí manželství (TV pořad) (2009)

To je dvojka bože :-D Stačej ty fotky.

• 23.2.2011  21:09

Přeci jen trošku podhodnocené.Doporučuji spíše pro večer u telky, než kdejakou vyplachovačku, kterými se dnes vysílání jen hemží. Koneckonců je celkem zajímavé, co se začne dít když v celejch státech vypadne proud. Ejhle, průser! Nezpatlané, nepřehánějící, neblábolící. Dobré, svižné, věcné a přesahující. 65%

• 23.2.2011  19:50
    Kdyby... (1968)

Pěkný film, ale proklatě ho sráží právě to, že neomylně britský.To mu nesvědčí.Zvláště jeho druhé půli, která by si zasloužila větší odvaz.

• 29.1.2011  06:39
    Útek zo zlatej krajiny (TV seriál) (1977)

Příběh z prostředí ledu a ostrých skal, kde drsný zlatokop je schopen pro kus zlata položit život. Zlatý nuget, změní všechno! Zlatá horečka na pochodu. Kopat a kopat!

• 29.1.2011  06:34
    Alžbetin dvor (TV seriál) (1986)

Kvalitní minisérie. Ze vztahů a sporů tehdejší honorace je až úzko. Těžko blíže komentovat. Každej si tam najde svoje.

• 20.1.2011  13:46

Návrat dobrýho westernu....

• 16.1.2011  11:49
    Božská Ema (1979)

Ach, ty její oči....

• 16.1.2011  11:43

Malý, velký film s nádhernou hudbou i pěkně modelovaným prostředím.Rozhodně stojí za kouknutí.

• 16.1.2011  11:41

Film jako takový je míň než psí prd. Ovšem obarvený notně na rudo. Ale to je jedno, taková doba už byla. Ovšem je veliká škoda, že byla neb je to v mnoha případech škoda materiálu. Na tom to projektu se od roku 1949, vozili tři zdatní režiséři a každý z nich se snažil z tohoto povinného balastu vytvořit něco co bude aspon trochu k světu. Jeden z nich to nakonec natočil a povedlo se?Ne! A mohlo se povést?Nemohlo!

• 16.1.2011  11:35
    Na mamuta! (2010)

Putování Mamuta, který na stará kolena musí podnikat absurdní cestu na rozšvenkané motorce. Nápad dobrej, občas zajímavé ale i dost nůďo. Podtrženo sečteno je to takový sterilní pseudodokument o lidských problémech : Nebaví mě.

• 3.1.2011  17:36
    Batman (TV seriál) (1992)

Perfektně temný, zajímavý, zábavný....no prostě dobrej Batman. Zvlášť první řada.

• 3.1.2011  17:27

Vizuálně působivá komedie od které bych vůbec nečekal tak pěkný humor, kterým oplývala.Dobrý.

• 3.1.2011  17:25

Akční klasika....těžko komentovat.

• 3.1.2011  17:24

To bylo řečí a ono to nakonec neni až tak dobrý. Je to slušný ale jako bych to už někde párkrát viděl.

• 3.1.2011  17:18

Z historického hlediska velmi zajímavý film. Jen některé scény bych zkrátil. Občas docela pěkná nuda.

• 3.1.2011  17:14

Klasický starší válečnák o tom kterak srbové bojovala na řece Drinu. Sympatické postavičky a pěkné situace, mnohdy i vtipné.

• 3.1.2011  17:11

Potešilo mě, že tento film, je oproti příbuzným filmům absolutně netendeční a v jistých situacích velmi naturalistický.

• 3.1.2011  17:04

Pěkný film o jednom chlapovi, kterej neni jako většina ostatních. Jeho nevypočitatelnost a velmi složitá povaha postaví všechno na hlavu. Je to prostě takovej menší psychopat.

• 3.1.2011  16:56

Velice atmosferický film. Na italské frontě, tam halt veselo nebylo. Zima, vejška, hlad, oheň, miny, sračky, sračky...a k tomu velitel brigády, který je schpen úplně všeho. Absurdní protiválečné dokonale poukazuje na chlapíky, kteří platí daně, válčí a pokládají životy v horském pekle a celý život takto tahají svoji zemi z bryndy.A za co? Za nic. Nikdo ani nepoděkuje.

• 3.1.2011  16:48

Dobrodružství utečenců, kteří se přidají k partyzánům aby unesli nacistického plukovníčka. Jsou to vymaštěnci co ale všechno uměj. Vypadaj jako leckdo ale rozhodně ne jako to co hrají. Nicméně není to špatný film. Má tempo i spád, ale ten prodřený kabát z chudinkého rozpočtu a vcelku trapné výkony z něj dělají to největší B.

• 3.1.2011  16:42
    Virus (1980)

Stá modifikace původních filmů o mrtvejch chodcích.Filmaři tenkrát z tématu ždímali co se dalo. Dojili to a dojili. Až v roce 1981 vzniknul tenhle film, který rovněž nic nového nepřinese. Snad vyjma klasickému nádechu vypiplaných špageťáckých nechutností a promakané střelbě na terče, která mě těší. Ovšem jinak blbost a amatérština se z toho odpařuje v každym nanicovatym záběru. Tedy téměř stále.

• 3.1.2011  16:31

Soukromý hon na nebezpečného zločince = výborný kriminální příběh, když se za to umí vzít.

• 28.12.2010  17:42

Osobně bych to viděl do červených čísel. Film je to fakt hodně dobrej...těžko blíže komentovat.

• 20.12.2010  17:10

Velice autentická epizoda z doby vlády jednoho z největších krutovládců. Doktor Nicolas Garrigan přichází do obrozující-se Ugandy. Prezident Milton Obote byl sesazen a vlády se chápe radikální generál Idi Amin. Mladíček bude mít to štěstí(veliké neštěstí), že si ho prezident povšimne a oblíbí si ho. U takového šílence ale nikdy nevypočítáte jeho další jednání.

• 5.12.2010  11:23

Clint je machr.Zvládnul film s asijským hereckým ansáblem a zvládl ho velmi dobře.Nepřehání a přitom stále drží atmosféru, přičemž vždy dovede jít i do hloubky trošku.A právě to bych řadil k jeho vzácné dovednosti.Pokud jde o americkou filmografii tak Clint si tímto snímkem zapříčinil prvenství.Komu se líbilo doporučuji také OHNĚ NA PLANINÁCH nebo BARMSKÁ HARFA.

• 5.12.2010  11:09

Helena je svině.Ale je to pohledná svině.A taková může mít jakýho chlapa chce a kdy chce.Jenže netuší, že jí zase nadevše miluje jeden chlapík kterej bydlí nedaleko.A protože on je ještě větší hajzl tak jí uřízne nohy aby mu neutekla.Jenže to nestačí, po čase jí musí uříznout i ruce aby z ní zbylo bezmocný torzo se kterym si může dělat co chce.Snímek je to velice trpký, absurdní a znechucující.Nicméně docela dobrý.Kazí ho hlavně závěr který byl uplně mimo.

• 5.12.2010  10:58

Holdena mám rád ale tenhle film byl chvílema parodie sebe sama.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16