• Romantický

Žoldáci (1980)

Frederick Forsyth je pan Spisovatel, mistr slova, proto těžko přetěžko něco takového převést do pohyblivých obrázků.

Hypnotizér (2012)

A to je jako celé, toto? Že von nám sem ten Fero ze Švédska dovalil jen jeden díl... Jinak to prostě postrádá smysl a z hypnotizéra se stává polotuhej divnarda co chytá lidi za ruku a zobe prášky na spaní.

Neobyčejný život Boy George (2010) (TV film)

A nebyl to jen tak obyčejný "Boy"... Byl to "Boy George"! Film o počátcích jeho kariéry a vzniku Culture Club. Přestávka na google... Hotovo? Proto tedy musím ocenit hlavně stylizaci, make-upy a holčičkovskou tvář Douglase Bootha (teď už mě fakt začíná děsit představa jeho jako Romea). Za zmínku ještě stojí platinová kštice Richarda Maddena, budoucího Robba Starka, který si tu zahrál jednu z Georgeových lásek a inspirací pro "Do You Really Want to Hurt Me?".

Banshee (2013) (seriál)

Tři jsou asi málo, ale čtyři už zase trochu moc. Ve správném seriálu by neměl chybět sex, krev a intriky, ale v tomto případě to bylo občas zbytečné. Viděla jsem prvních osm dílů a určitě to dokoukám, ale že by mi to nedalo spát, to ne. Ivana Milicevic tam dle mého neměla co dělat, tak alespoň borec na konec... Ulrich Thomsen.

Mocný vládce Oz (2013)

Tak za prvé... Tenhle ten 3D nešvar, co se nám tu čím dál víc rozmáhá... I při 2D projekci už máte chuť na kinedryl a v báječné zemi Oz dokonce na kulku mezi oči. Za druhé... Je to jen mnou, nebo to i dalším přišlo zahraný jak porno z vosumdesátejch? I když ho Glindě nakonec nikdo do huby... A za třetí... už asi radši nic nemám. Jo... Ta porcelánová holčička moc pěkně cinkala a podle počtu jmen v závěrečných titulcích to asi celý dalo dost práce... Snad alespoň catering za něco stál TŘI TEČKY

Otčím (2009)

Dávám jednu, páč jsem do toho filmu investovala třicetdevět kaček v Levných Knihách, takže alespoň tuhle hodnotu to jako má. Mě normálně dokáže bez velkých efektů vystrašit i reklama na kečup, ale toto... Jediné leknutí zapříčinila podezřele se naklánějící lahvička laku na nehty. Njn, jsem si u toho lákla i nehty.

Terminátor (1984)

Njn, jsem to měla vidět před dvaceti lety... Ale když my neměli video ;-). Doufám, že ve 2029 bude alespoň obnovená premiéra. Zajdeme, ne? :-)

Killer Movie (2008) odpad!

Chápu, že se takový seriálový herec/herečka musí mimo sezónu něčím živit, ale i reklamní spot na krém proti akné je lepší než Killer Movie.

Mládeži nepřístupno (2013)

Upřímně, kdyby šlo o jednotlivé kraťasy, tak by moje hodnocení asi bylo v průměru vyšší, ale takhle sakum pikum i s micinou to jinak nejde.

Jeden den (2011)

Pěkně natočená a zahraná upoutávka k zajímavé knížce, ale kde je ten zbytek?