• Romantický

Liga mimořádných tanečníků: Povstání začíná (2010)

Odpad!??? To tak možná vaše taneční, ne? Příběh je trochu zavádějící, ale zase jak jinak poslepovat jednotlivá taneční čísla do nějakého celku. Jakmile ovšem dojde na tanec, tak prostě nelze neobdivovat skvělé výkony a úžasnou choreografii. Za mě byli nejlepší Harry Shum Jr. (Elliot Hoo), Chadd Smith (Sp3cimen) a Christopher Scott (Copeland).

Bitevní loď (2012)

Skvělá ukázka toho, jak se od "Will You Be There (Free Willy Song)", B2, F8, zásah, zásah - loď potopena, přes "My Heart Will Go On" dostat až k "I Don't Wanna Miss a Thing". Sorry B., ale film, kde je na plátně Rihanna víc než Liam Neeson, nemůže být myšlen vážně :-P.

Umělec (2011)

Krásné, nápadité a vtipné i beze slov. Přes půl filmu jsem se culila jako debil, ale to ten božský Valentin... Po Hugovi je to letos už druhý vymazlený pohled do světa filmu. Tady navíc ještě extra body za Uggieho.

Pyramida (1996)

Pořád říkám, že ten dabing dřív byl úplně o něčem jiným. Doteď jsem myslela Funèse a spol., ale tohle je geniální! Dost to připomíná hokejový zápas komentovaný pro rozhlasové vysílání, ale konečně si u porna užijí FEST i nevidomí ;-).

Strašáci (2011)

Nikdy nenaštvi venkovana a už vůbec ne muže v brýlích... Remake sem, remake tam, nikdy není nic jako originál... Such a Cliché! Nějaké mouchy by se našly, ale co... MNĚ se to líbilo. Skvělí Skarsgård a Bosworth.

Holka s prknem (2011)

Kterak chudá holka ke štěstí přišla, to ano, ale mělo to navíc takový britský šmrnc. Taky ta moje slabost pro Eda Westwicka... ;-) a vůbec... Bill Nighy? Už on sám stojí nejméně za jednu hvězdu, i kdyby se měl na začátku jen uklonit.

Šmoulové (2011)

Lalalalalala sing aa happy sooong... Roztomilé, místy i vtipné. Šmoulózní tak akorát, což se nedá říct o vypuknuvší celosvětové šmoulománii. BTW na animovaný film tam bylo dost product placementu, i když v Česku asi víc zaberou Šmoulové zvoucí masy nákupuchtivých do Alberta. Hank Azaria coby Gargamel byl celý Josef Bláha AKA čtyřruký ředitel čarodějnické školy z Dívky na koštěti, i když chvílemi mi přišel víc jako úchyl. Je to tak na 3*, ale pro mě skvělí Neil Patrick Harris a Jayma Mays to vytáhli na horší 4. Teď už bych jen ráda věděla, kdo mě nutí stahovat nekvalitní mazanici z internetu, když mám zájem vidět Šmouly v původním znění. You son of a smurf!

Varieté (2010)

Burlesque o dost předčilo mé očekávání. Neřešte obsah, ten je beztak plně vyjádřen už názvem filmu. Nejsem fanynka Aguilery, ale ta holka fakt válí. Vůbec obsazení filmu se dost povedlo, ale tohle si prostě odpustit nedokážu... OMFG, proč ta zombie královna z Botoxova??? Copak je Jason Statham, aby nehnula ani brvou za celý celičký film!?

Představujeme vám Chippendales! (2022) (seriál)

Tři? Čtyři? Já nevim… Já nevim! Ale… bych teda nečekala, co se za takovýma tangama všechno skrývá!