RajCZitko

RajCZitko

Vojtěch Nedvěd

okres České Budějovice

5 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 17.2.2011
  REC 3: Počátek (2012)

  Už od prvního dílu slavné hororové řady filmů [REC] si nemálo z nás pokládá jednu otázku, kterou ještě dost vygradoval díl druhý. "Odkud se virus vzal?" Právě na to by měl odpovědět další snímek od jednoho z režisérů Paco Plazy. Jak už samotný název napovídá (Genesis = počátek či zrod), jedná se o prequel celé řady, který má za úkol nás vtáhnout do užšího kruhu původu tohoto démonického viru.

  • 11.1.2011
  Kamarád taky rád (2011)

  Co myslíte, jde sex brát pouze jako fyzický akt bez emocí jako například hraní tenisu? Kamarádi a spolubydlící Jamie a Dylan na toto mají jednotný názor – ANO. A tak toto přátelství pomalu přejde na status "přátelství s výhodami“. A i když si to nechtějí přiznat, tímto společným "hraním tenisu" se jejich pohodový kamarádský vztah víc než zkomplikuje.

  • 11.1.2011
  Bobby McFerrin - Live in Montreal (koncert) (2005)

  Muzikant Bobby McFerrin, občas známý pod přezdívkou "Don‘t Worry, Be Happyman", vstupuje na jeviště při příležitosti Jazz Festivalu v Montrealu a díky živému přenosu ukazuje milionům diváků nejen své hudební nadání, ale i pro něj vlastní a pro nás zábavnou interakci s publikem. Krom Bobbyho sólových písní uvidíte také skladby a improvizace s dalšími hudební velikány jako je například jazzman Richard Bona a další.

  • 30.12.2010
  Rallye smrti 2 (2010)

  Říká vám něco jeden ostrov, rychlá auta, těžké zbraně, krásné ženy a hrstka vězňů soutěžících o svoji svobodu? Ano, rallye smrti je zpátky a zpátky jde i v čase. S tímto filmem se podíváte do začátků této závodní přestřelky. Představí se nám původní Frankenstein, který se zapletl do bankovní loupeže a poté byl ve vězení na ostrově odsouzen stát se pro miliony internetových fanoušků zdrojem zábavy aneb řidičem v rallye smrti. Budete patřit i vy mezi jeho fanoušky?

  • 8.12.2010
  Kung Fu Panda slaví svátky (TV film) (2010)

  Před světově proslulým černobílým chlupáčem ovládajícím bojové umění kung-fu stojí další mise. V jejich chrámu se má pořádat sjezd všech mistrů kung-fu z okolí a Po má na starost organizaci. Jenže přesně v ten den se každoročně pořádá "Prázdninová" oslavu, kde se scházejí všichni z vesnice a Po na ní nikdy nechyběl. Jak Po vyřeší tuto zapeklitou situaci?

  • 9.11.2010
  Space Chimps 2: Zartog Strikes Back (2010)

  Po úspěšném přistání modulu na pevnou zem se setkáváme s partičkou chlupatých astronautů, kteří se připravují na další intergalaktickou misi. Jak už to ale bývá, vše se pokazí. Jejich vesmírný taxík omylem stopne špatný pasažér a zlý mimozemský tyran Zartog, uvězněn v cementovém vězení, se dostává na svobodu a prahne po pomstě. Podaří se vesmírným opičákům zastavit Zartoga nebo padnou všichni bez milosti do jeho krutovlády?