ECW Hardcore Heaven (1997) (TV film)

Výborný zápas RVD vs Al Snow, The Dudley Boyz v doprovodu Jenny Jameson, skvělý Tommy Dreamer a main event three-way dance Douglas vs Sabu vs Terry Funk do kterého zasáhl Sandman byl dobrý. Celkově ale zůstává Hardcore Heaven ve stínu předešlého ppv Barely Legal

Tron (1982)

Tron se mi v hlavě pojí s jedním slovem - originální. Vizuální orgie na ntou, prostředí a kostýmy tak jednoduché a přitom nádherné, tématika do které se pustí někdo jednou za uherský rok, spousta skvělých nápadů a Jeff Bridges s výrazem lišáckého frajírka. On the other side of the screen, it all looks so easy.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Ilsa je matkou nazisexploit subžánru, o čemž svědčí i další tři volná pokračování. Na nahotu narazíme na každém druhém kroku a míra perverze a brutality je obdivuhodná vzhledem k tomu, že je to film ze sedmdesátek ... a Wolfeho zvláštní schopnost by taky nebyla k zahození :-)) Dnes už film těžko někoho nadzvedne v křesle, nuda to ovšem není

Kataude mašin gáru (2008)

Rotační Ami je taková obyčejná lolitka do nepohody žijící se šikanovaným bratrem v hanbě kvůli sebevraždě rodičů. Poté co je bratr zabit gangem teenagerů hrajících si na yakuza boys se vydává Ami na krvavou výpravu. Všechno co má mít poctivý splatter tu je, film tu a tam ztrácí drajv téměř až ke klinické smrti aby ho následně znovu získal s dalším přívalem krvavé tsunami. Brutální, zábavné, nápadité ... škoda jen některých dosti laciných triků.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Máme je tu znovu a že si teda pánové Van Damme a Lundgren dali pořádně načas. Dostaveníčko univerzálních vojáků v předdůchodovém věku dopadlo lépe než jsem čekal, tedy já od toho vlastně vůbec nic nečekal, takže milé překvapení. Pravda znavený, apatický výraz v obličeji hlavní postavy se tak nějak celkově odrazil v tempu filmu ... a když k přihlédnu k tomu, že tihle dva už asi v moc filmech nebudou pobíhat a kosit vše co se jim postaví do cesty, tak si ještě jednu * z nostalgie přidám

Glimmer Man (1996)

Rozhodně jeden z nejlepších Seagalových filmů, velkou zásluhu na tom má Keenen Ivory Wayans. Film je našlapaný akcí, hláškami a kupodivu i ten příběh je na seagalovku dost obstojný. Užijeme si nějaké ty rituální vraždy, výbuch bytu, Casablancu, profesionálního zabijáka a spoustu prášku z jeleního penisu :-)) 70%

Tokyo Gore Police (2008)

Tomuhle říkám pecka! Gore jako od maminky. Míra ujetosti, perverze a brutality je enormní a já se nechávám unášet na krvavých vlnách jaké dokážou rozpoutat jen Japonci. Hromady uřezaných končetin, hordy ujetých mutantů a nefalšované šílenství policejního sboru ... naprostý béčkový výplach způsobující masturbaci mozku a jeho následné rozstříknutí po stěnách obýváku. Povinnost pro každého psychicky chorého jedince!

Hitman (2007)

Pro herní sérii Hitman mám sakra slabost a tenhle film mě celkem potěšil. Ano, pro někoho kdo nezná předlohu je to pravděpodobně dost slabý odvar, ale já tam prostě viděl ty detaily, které dělají hitmana hitmanem. Ať už je to jeho vždy odměřená, profesionální mentalita nebo uložení zbraní někde v hotelu, kdyby náhodou. Prostě 47 je dokonalý bojový stroj a já mu teda odpustím tu Olgu Kurylenko, která je sice opravdu k nakousnutí, ale na můj vkus zbytečná postava, která se má prostě starat o větší návštěvnost. 80%

Zelená zóna (2010)

Nevím proč bych měl srovnávat tento film s ostatními filmy Greengrasse, nebudu přece srovnávat jabka s hruškama. Ano opět je to s Damonem, ale téma je úplně jiné ... za což jsem rád, protože ještě pár dílů Bournea a začal by se mi docela zajídat. Tento film je nesmírně dynamický, řemeslně přesný a jako bonus pro mě obsazení Jasona Isaacse (který mohl mít snad trošku větší prostor :-)). Když už nějaké srovnání tak bych si dovedl představit The Hurt Locker a nad tím bych si musel mýt ruce a říct, že pro mě oba filmy nastejno ... zajímavé, každý o něčem jiném v prostředí stejné války. 80%

Evil Angel (2009)

Začátek hrozný, konec hodně dobrý a to mezitím střídavě oblačno. Některé scény jsou dost šťavnaté a působily na mě dost svěžím dojmem, rozhodně jsem se nenudil 70%