VALL-I (2008)

Nádherná romantika.. Vážně..:) Vůbec nechápu jak se dá neustálým opakováním jmen dvou robotů dosáhnout takových vyjadřovacíh schopností. Kouzelné, dobrodružné s klasickým pixarovským příběhem. Bál jsem se, že se budu díky němu trochu nudit, ale bavilo mě to královsky. Nedostavil se onen pocit, který jsem měl např. u předchozích dvou filmů od Pixaru, že jsem to už stokrát viděl.. Trocha moralizování přítomno je, ale není to zas tak hrozný... P.S. Dočetl jsem se, že vyrobili hračku Wall-E, kterej reaguje na všechno možný.. Sem s ním:-D 8/10

Tropická bouře (2008)

Neskutečně vypiplaná komedie:) S třešničkou na dortě v podobě Lese Grossmana.. Opravdová jízda od začátku do konce, je je škoda pár brzdících rozhovorů a mrtvé pandy;) 8/10

Oko dravce (2008)

Když jsem přišel z kina měl jsem chuť napálit rovnou tři hvězdičky. Velice svižnej akční film, ale celou dobu jsem měl pocit, že jsem to už někde viděl. Navíc když se člověl zamyslel, tak to trochu skřípalo, ale po pár dnech, kdy taky hodnotím, si uvědomuji, že se mi ot vlastně moc líbilo a rád se na to někdy podívám znovu. Shia jednaznačně je už PAN herec a ne ten klučík pubertální z Disturbie a nebo prvních Transformers. Stačí si ten film prostě užívat, ale nějaké logičtější uvažování nechte doma někde pod gaučem. Nakonec dávám pěkné 4*, už jen kvůli tomu, že jsem byl napnutý až do konce, co se to sakra děje:)

Pán much (1990)

Neskutečně mrazivý zážitek na film pouze s dětskými herci. 8/10

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Zvláštní, všichni okolo ho žerou a já viděl jen pár dílů a nemam chuť koukat dál. *** Tak jsem tomu dal druhou šanci a je to o hodně lepší:) Uvidíme po delší době... Zatím **** Aktualizace po dokoukání třetí série: :) ano sypu si popel na hlavu, je to AWSOME.. moje předešlá nenávist byla hlavně způsobená vlivy z okolí typu: "to musíš vidět".. je to boží, nehorázně vtipné a u spousty scének si řeknete: "přesně!".. Přátelé jsou zatím nepřekonaní, ale ale třeba se to povede jednou na stejnou úroveň. ***** Začátek čtvrté série je zvláštní a vůbec ne tak zábavný jako předešlé díly... jestli to půjde takhle dál, tak vážně nevím..

Anděl Páně (2005)

Neskutečně uhláškovaná pohádka:) 7/10

Vinnetou - Poslední výstřel (1965)

Byly doby, kdy jsem jako malý nedokázal konec tohoto dílu unést a odcházel jsem od televize:) Vinnetou patří mezi nejlepší "westerny" i když tam teď jasně vidím Chorvatskou krajinu.

Velká ryba (2003)

Jeden z těch "gumpovských" příběhů.. A vychází mu to nádherně.. Velkolepá a pohádková pouť životem jednoho starého prášila (i když není zas takový, jaký se zdá;)

Fido (2006)

Neskutečně úchylná, ale také neskutečně srandovní záležitost:D URGHHHH

Hospoda (1996) (seriál)

Dle hodnocení mi přijde, že tu nikdo nikdy nebyl v pravý zaplivaný čtyřce...