A.I. Umělá inteligence (2001)

Tam kde se ostatní nudili, já koukal s otevřenou pusou.. Tam kde ostatní už spali, já byl strašně moc dojatý.. a že se to nestává zas tak často..

Hook (1991)

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů dětství. Teď už mi přijde skoro až smutný, když Peter Pan zestárl. Ale i tak se zde otevírá fantastický svět, kam bych se rád podíval.

Já, legenda (2007)

Atmosferická jízda opuštěným New Yorkem, které absolutně vévodí Will Smith (eh.. nečekaně:D). Příběh je dobrý, ale podle mě byla chyba dát do kinoverze tento konec.. Druhý je logičtější, pochopitelný, ale na druhou stranu pomalý (což byl možná důvod výběru..)

Dalur (2006)

Nádherná atmosféra postapokalyptického světa. Pěkné lokace a celkem dobré herecké výkony dětí neherců.

Skeletoni (2007)

Trinity pictures jsem vždycky měl hodně rád a tenhle snímek jen dokazuje, že na to Jakub Hussar vážně má (on to dokazoval vším předtím, ale i tak;)).. Snad vyjde nějaký z těch větších projektů!

Hrdinové (2006) (seriál)

Za první řadu jednoznačně 5* Dále to bylo bohužel už jen horší...

Hellboy (2004)

Taková lahůdka... Uhláškovaný Perlman jen perlí;) a akce příjemně ubíhá. Z filmu je cítit Torovo zaujetí pro látku a je přímo radost se na to koukat. Jinak ukecanou zombie jsem si prostě zamiloval:)

Planeta opic (2001)

Jeden z nejzbytečnějších remaků vůbec.. Ale za to sakra efektní a zábavný:) Jen je mi líto, že se Burton nepokusil převést na plátno knihu a spíše se inspiroval filmem z roku 68, která s ní také nemá mnoho společného...

Vodní svět (1995)

Postapo mám opravdu rád. Docela bych chtěl vidět původní znění.. 7/10