Shrek (2001)

Tak tento film nie je vôbec podľa môjho gusta. Asi ako jeden z menšiny mi tento film vôbec nesadol. Pripadal mi ako animovaný film, ktorý sa nie veľmi vydareným humorom snažil vyzerať ako film pre dospelých. Taktiež ten kop z Matrixu, ktorý všade tlačia, mi pripadal dosť trápny. A nakoniec, samozrejme, spoločná pesnička všetkých postavičiek. To fakt nemusím.

7 trpaslíků (2004) odpad!

Pozrel som si ten film len úplnou náhodou v televízii asi pred hodinou. Nič iné nešlo a tak som to nechal. Teraz to už ľutujem. Jeden hrozný film s hroznými hercami bez talentu. Nedalo sa na nich ani pozerať. A ten humor, alebo aspoň to o čo sa snažili, mi pripadal úbohý. Keď sa snažili o niečo vtipné, tak ma to skôr privádzalo do zúrivosti ako rozosmialo. Jednoznačne odpad! a dúfam, že už o tom nebudem nikdy viac počuť.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Tento film spolu s Twelve Monkyes je majstrovské dielo Terryho Gilliama. Počas celého filmu som sa vôbec nenudil a stále rád si ho pozriem znova. Taktiež výkony Johnnyho Deppa a Benicia Del Tora sú výborne. Johnnyho mám rád a ten dokonale zahrá každú postavu. Tento neuveriteľný príbeh o dvoch troskách cestujúcich ešte do hriešneho mesta má strašne pobavil. Je zaujímave aké hlúposti dokážu vymyslieť nafetované hlavy. Nemám viac čo dodať, 5 hviezdičiek.

2012 (2009)

Zaujímavý film o konci sveta, na ktorý som sa tešil už dlhšiu dobu. Z trailarov som tušil, že to môže byť pecka. Keď som ho už však videl tak som bol sklamaný. Pripadal mi ako keby tvorcovia sa viac sústredili na "hrôzostrašne" katastrofy (akurát tie boli na tom filme dobré ) a na príbeh sa zabudlo. Hlavní hrdinovia stále unikli v poslednej chvíli, ako z nejakého béčkového filmu. Keby sa to stalo raz tak by som to ešte prekusol, ale nie v podstate celý film. Takto sa snažili asi zvýšiť napätie, ale po každej takejto scéne som sa nudil viac a viac. Dávam slabé 3 hviezdičky kvôli Johnovi Cusackovi lebo mám toho herca celkom rád.