V bezpečí (2018) (seriál)

V Michaelovi pořád vidím Dextra, jen čekám kdy už někoho sejme. Ale docela dobry, napětí mohlo být lepší a ne všechno mi tam sedělo - především holka uteče z domu, při vyšetřování se zjistí že si i sháněla falešné doklady apod. očividně tedy chtěla utéct, nebyl to žádný únos, tak pro ji všichni hledají? Životnost staré kazety do videa podle mě bude těžko 30 let a i kdyby tak záznam bude tak mizerný to nemůže jako důkaz obstát. No některé věci nedávaly úplně smysl.

Malý Sheldon (2017) (seriál)

V první řadě je to dost odlišné od Big Bang Theory, tam to je vyloženě sranda, kdežto tady jsou tak 3 vtípky na díl. Už jen to, že tam nepřidávají smích (jak jsme na to zvyklí třeba z Friends nebo z Big Bang) jasně značí, že to moc sranda není. Dále Jim Parsons (dospělý Sheldon v Big Bang) dává té roli opravdu hodně, což tady ten 10-ti letý klučina je samozřejmě podstatně horší, ten má celou dobu jen vážný výraz, nic víc. Úroveň dílů je docela kolísavá, některé jsou slušné a některé o ničem, zrovna ten úvodní díl je docela blbý. Ale dá se to, něco mezi 3-4*.

Zmizení (2013)

Především si cením napětí, které trvalo opravdu celý film, žádné hluché momenty, žádná nuda. Nicméně film je hodně ponurý, barvy světle červená, světle zelená, žlutá... to tady neexistuje, téměř pořád prší, hodně tma, slunce vůbec... nic pro slabší nátury. Z pohledu toho otce (Hugh Jackman), který byl celý film hodně prozíravý a "ostrý", tak ten konec vyřešil hodně blbě, to mi k této postavě nesedělo.

Rampage Ničitelé (2018)

Je to takové bezduché ničení. Spousta věcí takových "divných", místy to ani trochu nedávalo smysl - třeba s tou potravou, sami to tam i zmínili v tom filmu, že ty zvířata k růstu potřebují spoustu potravy, ale vůbec nebylo vyřešené kde teda tolik potravy vůbec mohli vzít. Nebo si trochu stačí představit tělo krokodýla, je očividné že s krátkýma nohama bez úchopu v žádné případě nemůže být schopný lézt vertikálně nahoru. Trochu slátaninka z Jurského parku, King Konga a Pacific Rim. Hodnocení na hranici 2-3*

Dokonalá loupež (2018)

Některé pasáže až moc dlouhé a ty silácky řeči a pohledy už mě taky trochu nudily, ale jinak dobré, kupa akce.

Brimstone (2016)

Dobry, konec mohl být lepší - myslím větší pomsta, tam to bylo takové slabší. Ovšem film jen pro silné povahy - týrání, mučení, bičování malé holčičky, smilstvo, znásilnění, krev stříkala, střeva... jako hnus, tohle už teda víckrát vidět nechci.

Já, Simon (2018)

Docela dobry, i když přece jenom prostředí středoškoláků je pro mě už pryč. No a na konci líbačka kluků to opravdu vidět nemusíme, sice takové decentní ale 4x! Ovšem ty obří luxusní baráky se zahradami a všechno, to snad není možné. Před domem samozřejmě 3 nablýskané káry a každý patnáctiletý fracek má vlastní auto, kterým si jezdí do školy. V takovéhle pohádce neexistují reálné problémy, ale řeší se takové nesmysly jako že někdo na facebook napíše, že je gay. Asi American Dream.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Dechberoucí přehlídka efektů, to jo, ale jinak po všech stránkách nuda. Pár děcek zachraňuje svět a ty jejich trapny oblečky... nevím je to takové připitomnělé, vůbec to nemělo šťávu.

Neporazitelný: Návrat krále (2016)

Slušné, nicméně přestože film je docela krátký už trochu nudí, přece jen ty mlátičky jsou pořád to samé. Navíc ta gorila zafačovaná v řetězech, to bylo jak z Mlčení jehňátek, tohle už bylo opravdu příliš. Scott Adkins je opravdu zabiják, že by vzali do Avangers jako Boyku, zdá se že tam už berou každého.

Ztratili jsme Stalina (2017)

Čekal jsem nějakou parodii, ale sotva jsem se zasmál. Těžko si z hodin dějepisu vybavuji nějaké podrobnosti ke Stalinovi, takže kolikrát jsem ani netušil, jestli se to tak opravdu stalo, nebo to má být jako sranda. Každopádně jsem se docela nudil.