Lež, ve které žijeme (2015)

Videl som to s anglickymi titulkami, a sice neviem o com tam klabosil narrator, lebo anglicky nerozumim ani dvojbodku,aj tak mu davam mu za pravdu. obraz hovoril jasnou recou,. Ja sa snazim uz dlhu dobu.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Jedna z mojich srdecne parodickych zalezitosti. Kludne a bez vycitky ho mozem pasovat za partaka k okrsku Blaznivej a Horucej strely. Kedze tu neide o lacne puzzle o patnastich dieloch , ktore spolu nesuvisia. Sice L. prekryva E. ale v rohu sa lamu rovnako. Skvela hudba, komponovanie scen a nenuteny humor - dokonala trojica.

Hooligans (2005)

Videne podruhe, obomi ocami. Lexi zmakla klasicky gyc chlapskou rukou na jednicku, nebudem premyslat preco som to prvykrat pozeral so satkou na ociach. Silna rezba, silne sceny, silne paste ,zapasovaní a uveritelní herci (Charlie, geoff, Leo, Ross..etc). Nenudny , absolutne nenudny a posobivy wrestling, ci fyzicky , ci psychicky. Budem ho vychvalovat ,ano, pretoze ta dama za kamerou na mne zanechala trzne rany, slivky a nastiepene metacarpy. Finisu sentiment neskodi, praveze uvolní dusene emocie. Nasup. P.S. Len Ilaja mi tam volajako skrabal duhovky.

Buchty a klobásy (2016)

Tak toto bol riadny pretrep branice, neovladol som svoj mocovy mechur, lapal po dychu a padal na kolena. Uprimne ale. Vydarena stavnata animovaná, milo vulgárna parodicka podpasovka , z nej sa sypu cisto sexualne narazky a je odrazom dnesneho socialneho systemu. Rogen a spol paradne priťali a spraskali pocin (nie pre decka) // a ukryli par metafor. Kto hlada, najde. Zaverecny group bol nasup, kde uz mi rozum zastal :D . Luxusné, zatial pre mna komedia desatrocia.

Pornografický vztah (1999)

Fajnucka anonymna konverzacka z Francie. Nemusela byt ani Eiffelovka, aby pohladila. Staci On a Ona. A nedozvedel som sa , ake maju oblubene jedlo. P.Styky,su za oponou, sexuje sa tu hlavne- slovne. Nemal som problem to zhltnut viackrat. A Intimita len potichu stupa kominom krematoria.

Kluci nepláčou (1999)

Ledatak hovno. Kluci placou,..aspon pred obrazovkou. Ja som plakal (hlavne z P.Sarsgaarda) . Z celeho toho Swankovania sa mi tocila hlava a po finisi som ostal emocne rozladeny. Nezavisly snimok ma zavesil na vesiak. !! Niekoho to moze nudit, - toho kto nema usporiadane organy.

Zápisky o skandálu (2006)

Dokonala mraznicka s divokym spadom a jesennym filtrom. Nic vesele, vianoce sa nekonaju a na usmev neni miesto. R.Eyre mi trafil do cierneho a chcem s nim dalsie neciste rande.

Suprhrdina (2008)

Ako uz vedia aj pod kopcami Tibetu,mam kladny vztah k parodii. Superhrdina nesklamal, poctiva naloz ,ktora sice smrdí scarymovieadou, ale sliape si vlastny, Frankdrebinoidny chodnicek. Cesta je kratka, za to v niektorych pripadoch smrtelne nebezpecna. V zlozeni bohuzial najdeme aj zopar nevhodnych (rozumej trapnych a nevtipnych) zloziek. Neznamena to ale ze to kazi hodnotenie, lebo presne tie su prekompenzovane : hudbou, L.Nielsenom , R.Haysom, strihom a paradne vtipnou dvojicou McDonald- Spiner. Craig Mazin to prijemne namazal a ja som dal piatu, s rezervou, lebo takych vtipnych absurdit je ako indonezskeho safranu.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Tu ostava rozum stat, lebo zo mna nevyjde ani jedno normalne slovo co by dalo zmysel. Zmozem sa len na povzdych. "OOOOOOOCHJEZUSU"

Specialista (1994)

Aaaale..... Moj oblubeny flak. Letny vriaci thriller, popretkavany latinsko-amerikanskymi rytmami a farbami, vlazne nakropene romantickym dychom , kur.....vsky krasnou emocnou hudbou-- J.Barry ( nezabudnutelne saxo-sola) -- , par vybuchmi , prdmi, mackou , to vsetko zahalene v az erotickom dusne. Scenar pisala zena,je to vidiet a pocut .. teda neni to plnokrvny akcniak (i ked bum-bac sa odohra) , ale za klavirom sedel v uvode filmu Emilio Estefan, manzel istej paradnej spevacky kubanskeho strihu, no Slya som si nevsimol.. Zato tri lajky Jamesovi Woodsovi-- ten je stale klobukdolovity. Ortel : Neurazajuci kusok, sprevadzajuci moje mlade casy pri nudnych letnych nociach ,ked vonku to zilo a ja som nemal chut na pivo. Kto nepochopí, uverím.