Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Horor
  • Dobrodružný

Had (2021) (seriál)

"Zasraní hipíci" Decentne na Retro namaľovaná kusovka, lahodná môjmu oku i uchu. Po úvodnej "dvojke" som to chcel vzdať, no od "trojky" (dal som šancu) Ma celého začal cucať. Zmáknuté do detailov, pri ktorých som sa v tom dusne spotil. Nebanujem, doporúčam! I srnkám a jeleňom.

plakát

Lea má 7 životů (2022) (seriál)

Farebná a veselá ,niekedy dumaniahodná Časoskoková párepizódka, tematicky pozliepaná zo šlágrov typu X-change, O. Dotyk etc. , do ktorej Netflix našťal svoje "povinnosti" a s celkom fajn uzáverom, ktorý Ma "asi" prekvapil. Nie , nečakal som. Možno bližšie k cieľovej rovinke sa Niekomi rozsvieti. Dávkujem niečo medzi nebom a zemou.

Dogani (2011)

Dlho som bádal ,ktoré končiny musím navštíviť, aby ma ich počin zanechal chladným s patričným WTF?? Napokon som zapadol nižšie od S. Kórei, ktorú konzumujem tak raz za rok. A Bác!!! Drsná nakládačka , rana priamo medzi oči a emoce cez sito. Keď, tak už poriadne, šikmé oči neprivreté, a Neuhýba! Není to prdel hoši, zanechá stopu, ani nie pre pár nepekných faciek, ale pre TO psychické trýznenie a Finishovku (ta dáva ešte ďalší kopanec) . Tak napokon som dobre natrafil. A myslím že v Korejskych krajoch ešte pobudnem. I keď som nasratý!

De uskyldige (2021)

Tradičná škandinávska kuchyňa, tentoX bez BigShocku. Nezanechá síce jazvy, a i keď, tie sa rýchlo zahoja. Deťom rozumie, nebojí sa ukázať "nevinnosť". Pojal neznáme xichty, v rámci realnosti , nikam "nespěchal", Ale s rýchlou akceleráciou. + za to, že teraz musím do synka viac pozerať, čo keby náhodou.. Zo štvorice som sťal jednu, lebo "mačka". Inak Horror áno, ale iba tak pre rodičov!

Krvavá nevěsta (2019)

Docela švanda. I keď mi lietali myšlienky sem a tam, celkovo som sa vysral na racio a ostali Mi len oči pre prdel. A tej bolo neúrekom, a taktiež Ja som si robil prdel z nich. (podarené xichty) /vyrovnané/. Červené šplechy v prospech, tým pádom o schod vyššie.

plakát

Světlo mezi oceány (2016)

Chladná veterná nuda jak hrom. Človek sem tam šliapne vedľa, presne tam , kde nechce , zákon schválnosti chce proste inak. Šplechnutý penou z mora, otrieskaný o steny majáku, unudený xmrti hodím jednu, aby Som sa nestal pokrmom. Musím si dávať väčší pozor kam šliapem.

Buranský masakr (2011)

Alex Chandon sa polepšil. O 110%. Nech sa drží a nepadne na úroveň CoF. Už roky po zhliadnutí smrdím hnojom , lojom a hrdzou. A to sa myjem 8 dní v týždni , 29 hodín denne. Krvilačnosť vymakal, ale o to mu tu šlo, vidno že sa sústredil PlnoKrvne na To. Zbytok mu uniklo hnedým kanálom.

Surovost (2009)

Narozdiel od Paula u Mňa k žiadnej ujme nedošlo, i keď by podľa okolitých popiskov malo. Ľahko stráviteľná, psychologicky natretá 1hubka o prepínačke, hlboko zamrazená. Kto ju rozmrazí, možno ním potrasie. Takto len pokorná opatrná jednosmerka, s (ne)veselým finišom, ale taký asi som asi čakal. Až na ten (onen) nepríjemný zvuk. Hej(!) Jazvy ostali na správnom mieste, a teraz neviem či Nora tam bola pred alebo už po Páde. Hviezdy padli, za mord ovce, a za zreteľnú priesvitnosť. Kedy si už poviem : WTF??

Pád (2013) (seriál)

Dokonáno jest. S prehľadom. Je to Jeho seriál, a Jeho pozvánka došla síce neskoro, no rád som prijal. Išiel na to inak, psychologicky, cez pár mrtvol, nezauzlil, bol opatrný a vymazlený. Nebolo na škodu trocha sa zahĺbiť a rozvíjať. Všetko sa pre niečo dialo a Ja som si užíval. Zmena je niekedy potrebná.

Peacemaker (2022) (seriál)

DC a podobné skratky u mňa nemajú miesta v srdci, preto im NON-STOP hádžem výhybku. V prípade Cenovho Mierotvrocu som urobil Výnimku(!) ..Lebo Gunn! Týpek, ktorý "jazdil" na Trome, nastavil Slimáka, a zmiešal mi všetky Moje najobľúbenejšie ingrediencie (vrátane peckového intra) ktoré Mi vo filmoch tak veľmi chutia do 8x jedného celku. A to ešte pridal. Vo výsledku to bol pre Mňa poriadny Seriálgazmus. Rozumieme si.