Mamba (1988)

Manžel se chce zbavit své ženy, koupí si tedy jedovatou, hormony nadopovanou mambu a zamkne hada u ní doma. Žena se ovšem nedá a s hadem usilovně bojuje...

Leghorn Swoggled (1951)

Mrňavé ptáče chce ulovit domýšlivého kohouta, ale samo to nezvládne, a tak musí sehnat dárky pro myš, kočku a šikanovaného psa, aby mu s tím pomohl.

Kocour nenasyta (1961)

Kocour Sylvester se domnívá, že sežral kanára, a tak ho hryže svědomí.

Knight-Mare Hare (1955)

Králík Bugs tentokrát sní sen, kterak se ocitl v době rytířské, kde přemohl draka a oblafl kouzelníka.

Mercury (1998)

Nuda a hlavně utrpení poslouchat téměř neustálý řev geniálního autisty.

Incantesimo - Okouzlení III (2000) (série) odpad!

Taková telenovela po italsku. Přestože na první pohled nevypadá tak odflákle jako ty na Nově, je taky o ničem.

Statečné srdce (1995)

Zde platí to samé, co jsem již napsal u filmu 1492. Když už se rozhodnou natočit historický film, tak by měli dodržet známá fakta. Např. hned první bitva by podle skutečnosti byla mnohem zajímavější, zčásti se totiž odehrála na mostě. Ale některé historické omyly jsou opravdu do očí bijící (Isabele bylo 7 let atd). Také William je zde přehnaně vylíčen jako velký klaďas.

The Unexpected Pest (1956)

Kocouru Sylvestrovi hrozí vyhazov z domu, nezačne-li okamžitě být užitečný. A tak využije kolemjdoucí myši, kterou pak jakoby loví, avšak myši se to přestane líbit a začne mu škodit. Kocour nakonec radši sám uteče z domu.

The Fair Haired Hare (1951)

Yosemite Sam si nechá přímo nad králíkovou norou postavit dům a nakonec vše skončí velikým výbuchem...