Únos (2006)

Fakt pěkně zparcovaný, hodně se mi to líbilo a nejlepší je, že opravdu stačí pouhých 5 minut, ke zpracování úžasnýho krátkého filmu :)

V tom domě straší! (2006)

Joo hodne povedeny film, dalsi super pohádka pro celou rodinu . doporucuju kouknete se na to vecer :)

Vzpomínky (2006)

Hodne slusnej film nadprumernej , moc se mi libil skvelej zacatek, skvelej prubeh, skvelej konec!

World Trade Center (2006)

WTC super film, kterej provadi peknej pribeh , i kdyz smutnej :(

Za plotem (2006)

Za plotem tak tuhle pohadku miluu nejvic!

Zběsilý útěk (2006)

Právě se zařadil do mých "Top" nejlepších filmů! Super akčňák s velice napínavym dějem a zamotanym příběhem.... Dvou hodinový film, při kterém budete mít stále sevřený ruce a budete napjatý celym dějem a vžitý do filmu! Paul Walker - Tento herec má po tomto výkonu u mě velký plus. Na pohled zlý a nebezpečný muž, ale ve skutečnosti je vše jinak. Parádní výkon! Cameron Bright - teprve mu herecká kariéra začíná a už předvádí takový herecký výkony! V očích je mu vidět jak je silnej a nebojácnej a bylo to vidět, palec nahoru! Vera Farmiga - Parádní herečka, i když je holka, je vidět, že zlo potrestat umí taky slušně.. A na konec "Náš" Karel Roden - Toto je jeho nejlepší role v roli hajzla, který má v srdci i kousek dobra a konec se mu povedl nejvíc! Film je prostě parádní - 100%

Ztracen v oblacích (2006)

Parádní ukázka z války. Je neskutečné, co tato žena je schopná udělat, aby si na ní její přítel vzpoměl! 90%

Do hlubiny (2005)

Dost zajímavý film na dně oceánu, ke konci docela napínavý... 60%

Dvanáct do tuctu 2 (2005)

Vůbec se nepodobá prvnímu dílu, ten byl rozhodně lepší, tenhle nbyl špatnej, ale na první díl nema!