Desáté království (2000) (seriál)

Nejlepsi pohadka! :)) Vlk to zabijel... Podlej, opeč, upeč, ukousni, žvýkej, hryzej, trhej, polykej, hltej, cpy se, otáčej a ještě dvě kuřata, mám hlad jako vlk! :D:D

Elfen Lied (2004) (seriál)

Nic podobného jsem v anime eště neviděl, naprostá dokonalost! Jen doufám že v posledním díle, to byla Nyu/Lucy kdo stála za bránou. Asi by to ale neměl vidět nikdo komu je pod 15 let kvuli, no celkové charateristice serialu... I když podle mě je tam pořád málo krve :))

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

Moc povedená záležitost, nenudil jsem se ani u jediného dílu. Edward se mi ve filmu Cowboy Bebop s českým dabingem vubec nelíbila, avšak v seriálu a v anglickém znění to byla nejlepší postava :)) Doufám že, pokud se někdy v budoucnu natočí film, budou v něm všechny postavy jak mají být. 10/10

Naruto (2002) (seriál)

Hodně jsem o Narutech zaslechl ale asi mě jen tak něco nedonuti se na NarvuTo podívat, je tu totiž mnoho anime serialu kterym dam přednost, samozřemě zatím nedám hodnocení, ale pokud někdy uvidim třebas jen jeden díl, hned hodnocení přidám :)

Cyanide & Happiness (2005) (seriál)

Opravdu silný humor, ne každý díl je pecka, ale většina me dokázala shodit ze židle.. :)

O dívce, která proskočila časem (2006)

Čas opravdu na nikoho nečeká, ale plyne z toho i to že my by sme občas měli umět naslouchat... Krásnej film, animák lepší než většina hranejch. Ale to bude asi jen mou slabostí pro animované filmy. Tak či tak mě tenhle film uchvátil a doufám že pokud bude někdy nějaký at už hraný či anime remake od těch noumu v americe, tak se alespon z poloviny takhle povede :)

Lví král (1994)

Děkuju za krasny dětství Lví Králi :) K tomuhle filmu snad neni potřeba nic psát, Timon a Pumba jsou frajeři..

Shrek (2001)

Nejlepší ze všech Shrekovek, od začátku do konce super zábava :)

Resident Evil: Odveta (2012)

Davam 3 * z milosti jelikoz me vzdy uchvati Milla a taky zajimavy napady jako napriklad co vsechno T virus dokaze a kde se film odehrava. Nadruhou stranu je to monstrozni blbost, dej zadny pouzde akce, nevim zda jsem tak chytrej ze jsem predpovidal 5 minut dopredu co se stane nebo byl ten film tolik pruhlednej...

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

I když by se tomu dalo ledacos vytknout, počínaje krajinou která skoro kopíruje LOTR, příběh ve mě vyvolává stejný dojem, ale i tak je to hobit velice povedená záležitost a vlastně mi tam ta komerce kterou to smrdí ani moc nevadila. Je to nádherný film který vás uchvátí! 5 hvězd zaslouží.