Hlava Medúzy - Kalich hořkosti (2021) (epizoda)

V příští serii doporučuji vybavit Zadek Čvančaru čepicí zn. Zmijovka a dělnickým vaťákem,bude to original a určitě zaujme diváky i v zahraničí.

Otevři oči (1975) (TV film)

Velmi dobré herecké výkony hlavních představitelů.

Hlava Medúzy - Smrt na zámku (2021) (epizoda)

Opravdu zatím nejlepší díl,ani mi nevadila čepice madam Čadek Čvančara,smažky vypadaly jak z horroru,ale nepřekvapilo mne,že byly takměř nevinné,protože to se nehodí,Heřmánek měl pauzu tak snad příště zas někoho zmastí.

Dědek Bárta (1989) (TV film)

Nejlepší na tomto dílku je herecké obsazení na čele s paní prezidiální,major Zeman ve zmijovce,Vašut učitel hudební výchovy a jiné paradoxy.

Růžový ostrov (1983) (TV film)

Romantická husa v akci,chodit do práce a živit v potu tváře několik osob je málo sexy...

Hlava Medúzy - Vykročení do života (2021) (epizoda)

Maturitní večírky jsou většinou v květnu,červnu,ale madam Čadek Čvančara je nabalená jak na lyžařském svahu,profesor P.Kříž má fousy jak Lev Trockij , jen těsně unikl smrti po atentatu osoby blízké.Heřmánek asi v každém díle dostane záchvat mordu,aby to dodalo grády.

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda)

Kovbojka bez kovbojů,madam Čvančara s Debilkou na hlavě působí cool jako husa na dvorku,jinak průměrně sledovatelné.

Karolína (2021) (TV film)

Rozhodující pro paní Karolinu bylo seznámení s tím pravým mužem,doslova za minutu dvanáct.Štěstí přeje připraveným, já to štěstí přeji také.