Ad Astra (2019)

Vobec nič bohužiaľ vo filme nefunguje a nemá logiku :) slabučké a zbytočné.

Ahmed & Salim (2009) (seriál)

Prvé diely ako tak vtipné potom už len otrepanosť predošlých dielov kde si protagonisti stále nadávajú. Ani ma neprekvapuje, že je to z Izraela, mali by ste si pozrieť ako v štátnej televízii zosmiešňovali Ježiša a kresťanov...

Alyce Kills (2011)

Uvažoval by som nad troma hviezdami, obzvlášť za vizuálne výčitky svedomia. Ani cez sympatické herecké obsadenie a patričné znechutenie nemôžem udeliť. Snímok skáče z jedného hororového klbka na úplne iné. Začína to s alternatívnym lookom, prechádza cez psycho nástrahy mysle, ďalej na drogovú drámu končiac nezvládnutým zrútením. Ešte aj titulky od Patrika si dačo povymýšľali... 4,25/10 14.10.2012 Po druhom zhliadnutí musím predsa len doceniť kvality Alyce. Síce to po prvej tretine kvalitne klesá, nemyslím si, že je to až taká katastrofa, práve naopak. Svetlé segmenty jednoznačne držia pozornosť diváka. 7/10

Amer (2009)

V půlce filmu jsem pořád nevěděl o čem to je a zda je ta mladá herečka mentálně retardovaná.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

AHS je ako wrestling. Dobre sa na to pozerá, ale človek vie, že za všetkým tými šminkami je podvod. Bohužiaľ to štatút amerického seriálu napĺňa dokonale, takže nejaké hlbšie dialógy by jeden hľadal márne. Herci sú nesympatický a prepudrovaní, ale na ich prazvláštne výkony sa časom dá zvyknúť. Napriek nádychu frašky seriál dopozerám, keďže uplatňuje atraktivitu seriálu Lost(Stratení) a nabaľuje resp. odkrýva tajomstvá domčeka. Trochu ma sklamalo, že seriál nieje príbehový, ale iba v rámci domu (a rovnakých monštier), to však ale nepochybne povedie k jeho kultovosti. Koniec prvej série len potvrdil tri hviezdy, keďže neprináša nič nové. Darmo sa bojíme príšer, keď ich ku koncu kvalitne diagnostikujeme a sú nebezpeční, ako syseľ po mŕtvici. Ku koncu to tými sexuálnymi dobrodružstvami prestrelili, rovnako snahou urobiť zo záporákov pozitívne postavy. 2. SÉRIA: Mám za sebou druhú sériu a je to o jednu triedu lepší brak než séria prvá, aspoň teda v prvej polovici. Opäť sa ukazuje, že tvorcovia nevedia pracovať s hororovými prvkami až do konca a priamo zabíjajú všetky hororové postavy bez využitia! Mutanti sa popravia, diabol zomrie bez epic boja, doktor sa spáli sám = wtf!. Pozitívum druhej série je, že si zobrali iba tých hercov z predošlej série, ktorí vedia hrať - Thredson, Kit, Jude. 3 slabšie hviezdy.

Andromeda (2000) (seriál)

Tuna hlášok, sci-fi kostýmy, morálka a hodnoty, filozofovanie, stále charakterové rysy postáv, dobrodružné príbehy s Herkulesom alebo neskazený príjemný seriál ešte existuje.

Anihilace (2018) odpad!

Největší sklámání je, že v majáku se neobjevil Morpheus. Hodně sterilní so slabučkým námetom.

Ansisung (2018)

90% filmu je čistokrevní akce na kterou je radost se dívat. Postavy jsou skvělé a 5 hvězd musím dát už jen za toho typického Barbariana :)) škoda, že nebylo víc času na postavy, klidně mohli tu akci ubrat. Mohlo se to víc přiblížit třeba k Pánovi prstenů. Věc s "násypem" mi přišlo trošilinku nelogická.

Aparecidos (2007)

Pablo je neskúsený snílek, ktorý lační po dobrodružstve a dychtí po minulosti. Jeho sestra Malena je naproti tomu žena unavená životom, ktorá nikdy neodpustila otcovi, že ju s mamou opustil. Keď dôjde na odpojenie klinicky mŕtveho otca od prístrojov nastáva rozkol. Malena chce vybaviť veci rýchlo, Pablo si však chce nájsť cestu k otcovi a utvoriť si o ňom obraz.... Aparecidos je duchárskym hororom s pekným orchestrálnym soundtrackom, občasnou atmosférou, vynikajúcou Ruth Díaz, a na facku zrelým Pablom. Aj keď to tak nevyzerá, duchovia nakoniec rožky vystrčia a finále stojí za to. 7,1/10

Apostle (2018)

Je to velká škoda jaký potenciál se v snímku ukrývá a konečná zápletka je na několik facek. Tak hutná Lovecraftovská atmosféra v první půlce si zasloužila něco mnohem mnohem lepšího, originálnejšího, až transcendentálního. Nebál bych se vůbec na tom dokonce postavit seriál. Materiálu se tam dalo najít mnoho. Nic, nakonec z toho vylezl hnůj a tvůrci se pohřbili.