Sexmise (1983)

Tenhle film se musi videt v originale, polsky nehovorici ho opravdove nedoceni. "Kobieta mnie bije" nebo "to nas o mało niewykastrowali, a Ty se będziesz cycki cyganie przyprawiał?" a "ku*wa mać" jsou nezapomenutelne hlasky :D. A Jerzy Stuhr nema chybu!

Svatební cesta do Jiljí (1983) (TV film)

Naprosto fantasticky a originalni film. Co hlaska, to perla. Vtipny od prvni minuty u ztrat a nalezu. Nejlepsi jsou samozrejme myslenky pana Abrhama, ktere kdyz vyjdou na povrch, je z toho "Me nikdo nema rad" jako reakce na nabizene jidlo. Tenhle film je opravdu klenot!

Sůl nad zlato (1982)

Nadherna hudba Karla Svobody, ale jinak dost depresivni a chladna pohadka.

Postřižiny (1980)

Nejlepsi je scena s testem a se staflemi... a samozrejme Pepin :).

Čarodějův učeň (1977)

Idealni potrestani pro zlobive deti :). Horor jak se patri!

Princezna na hrášku (1976)

Hezoucky princ, ale jinak mi splacanina ruznych pohadek moc nesedla. Ovsem ceske exteriery potesily.

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Tri za skvelou Janzurovou a par dobrych vtipu... jinak naprosto ulitla vec mimo muj salek caje.

Divoch (1953)

Se starymi filmy mam trochu problem... nedokazu se vzit do doby, kdy vznikly, neumim si predstavit, co v divacich tenkrat vyvolavaly, co jim mely sdelit. A dneska mi samozrejme tehdejsi poselstvi pripada ponekud smesne. Marlon, ktery si hraje na drsnaka a vubec mu to nejde, hloupoucke dialogy... ale na druhou stranu to ma sve kouzlo a jsem rada, ze jsem to dokoukala az k uzasnemu zaverecnemu usmevu.