cogi

Edita L.

okres Břeclav

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 1.6.2019  19:07

Dlouho jsem "nesesmolila" žádný komentář. Ale z nepochopitelných důvodů jsem nucena okolnostmi se rozepsat u tohoto filmu :-D. Zaprvé bych chtěla upozornit, že jsem se na snímek snažila dívat očima mladého díváka. Jako by mi bylo opět třeba 8 let. Ano, je to jiné, než jsou originální filmy o Asterixovi a Obelixovi, ale starší diváci si musí uvědomit, že i dnešní generace dětí je jiná. A právě se mi líbilo, že téma Asterixe a Obelixe zpracovali tvůrci tak, že je to bližší dnešní generaci (teda aspoň myslím :-) ). Sice tam byly dvě velké nelogické chyby (jako rychlý přesun zpět do vesnice, počet kotlů s lektvarem před závěřečnou bitvou), ale nakonec u mě převládly čtyři hvězdy místo tří.

• 1.10.2017  12:57
    Wonder Woman (2017)

3,5 hvězdičky. Na ztvárnění amerického comixu určitě příjemné zpestření a trochu vybočení z klasických kolejí.

• 1.7.2017  07:21

Bohuzel musim konstatovat, ze v dnesni dobe chude o zajimave, napadite filmy, popripade o filmy se spadem, je nouze. Vetsina filmu mne osobne prijde prumern, podprumern. Kdyz uz si zamerne pustim opravdu na odlehceni a "jizlive" zasmni nejaky film urovne, jako je tento film, tak se ani nezasmeju, vetsinou u toho i usnu :-)... ale tento film, at je to blbost na ntou, ma spad a clovek se zasmeje (blbostem, co vidi).

• 4.2.2017  14:06
    Příběh Eiffelovky (TV film) (2013)

Nejoriginalnejsi zpracovani dokumentu, jaky jsem doposud videla

• 2.4.2016  08:18

Velice zajímavý pohled kamery. Dlouho jsem neviděla, tak originální pojetí. Na druhé jen tři hvězdičky. Dějová stopáž byla na můj vkus celkem dlouhá v porování s dějovou linií. Mám ráda náročnější filmy. Ovšem je rozdíl mezi náročným filmem a zdlouhavým filmem. Vím, že DiCaprio už měl z dlouhodobého hlediska dostat Oscara, ale zasloužil by si ho podle mě za jiné snímky a nejedná se podle mě o jeho nejlepší dosavadní výkon. Na druhé straně nechci říct, že by se role nechopil věrohodně!. Bohužel místy ho přehrával Tom Hardy, kterého jsem viděla v Legendách zločinu a po výkonostní stránce je za mě herec roku Tom Hardy.

• 26.3.2016  07:34

ztotožňuji se s komentářem uživatele: MISSha. Jednuše, stručně řečeno.

• 15.3.2015  07:27

Třetí díl je jen výsledkem zpitvořených předchozích dvou díllů .. jako fanoušek a milovník knižního Hobita si filmové zpracování knihy podle mě nezaslouží jiné hodnocení, než to, co dávám

• 10.9.2014  17:25

Po dlouhé době jeden český film, který vyčnívá z těch jednolitých, fádních, rádoby vtipných českých filmů!!!

• 24.8.2014  19:39

Ovšem mně osobně mi přijde, že Django lépe vystihl celou situace této nepříjemné minulosti Ameriky.

• 10.8.2014  15:05

Osobně mám ráda filmy Woodyho Allena. Ovšem tento kousek patří mezi jeho slabší výtvory.

• 9.8.2014  20:02
    Pod kupolí (TV seriál) (2013)

Bohužel jsem četla knížku, tak jsem hodně porovnávala. Seriálové zpracování se mi moc nelíbí. Myslím, že by se to dalo natočit lépe.

• 28.6.2014  06:58

Jedno shlédnutí do konce života stačí! Nikdy více. I za padesát let budu mít husinu při vzpomínce na tento film, který se mi hluboce vryl do paměti.

• 19.5.2014  17:30

Škoda, že není cesta zachycena v delším provedení. Velká škoda. Současná stopáž spíš byla takovým nástinem cesty a chybělo mi hlubší zachycení samotného putování a bližší poznání míst.

• 19.5.2014  17:28

Film hodně stojí na vynikajícím výkonu dvou hlavních protagonistů

• 4.5.2014  08:35

Zjistila jsem po shlédnutí, že stejný film byl natočený už v roce 1947. Podívám se na originál a potom počítám, že změním hodnocení. (že 2013 film nebude originál, ale jen znovu natočený film).

• 2.2.2014  19:56

Tak dobrou parodii jsem dlouho neviděla. Lepší než pár pařmenů apodobně. Prvních 40 minut filmu jsem koukala s otevřenou pusou (panebože, co to je), ale druhých čtyřicet minut jsem se prostě musela smát. Hodně dobrá ujetina.

• 18.1.2014  21:43

Chudák Tolkien se musí obracet v hrobě!!!! Nechápu jednání Jacksona. Vystřihal z knížky super scény a nahradil je svými vymyšlenými scénami. Přemýšlení Jacksona ohledně tohoto filmu: Vtipná scéna s Medvědevem. Vystřihnu. Super putování Černým hvozdem - zkrátím, abych mohl do filmu přidat svoje vymyšlené scény. Vlastně celý originální děj prostřihám, abych mohl si do filmu narvat svoje oblíbence, kteří tam nemají co dělat (Legolas) a abych si do filmu mohl dát scény, které mě napadly ve spaní. Romantiko scéna? Jasně přidáme, ať je hobit i romantiko film Boj trpaslíků s drakem? Není v knížce? Přidáme. Musím roztáhnout film, abych měl točit o čem třetí díl. Grafické zpracování filmu? .. to zas tak nemusíme hrotit, však to každý ocení. Však jsem Jackson. V dnešní době všechny filmy jsou sice dobře graficky zpracované, ale protože si s tím nedám až takovou práci a bude to vypadat jako počítačová hra, ale však v dnešní době hodnotí dobře filmy, které vypadají jako počítačové hry. Jackson se prostě rozhodl, že druhým dílem zpitvoří ještě víc tuhle nádhernou tenkou knížku. Osobně jsem četla i jiné knížky od Tolkiena - např. Nedokončené příběhy, Silmarilion a krom pidi zmíňky nikde nerozvádí přídavky Jacksona. Asi si Jackson myslí, že je hoden nám vyprávět, jak by byl příběh lepší. Hvězdičku dávám pouze za super ztvárnění draka.

• 20.10.2013  20:22

Po dlouhém rozhodování mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami vyhrály čtyři hvězdičky. Děj přiznávám nic moc, ale ten humor. Jsem se smála od začátku do konce. Dvojce se nemůže odepřít, že je vtipnější než jednička.

• 20.10.2013  10:01
    Muž z oceli (2013)

Musím říct, že co se týká napětí, děje, akce, tak se jedná o nejlepší filmové/seriálové zpracování supermana. Na druhé straně film nepřišel s ničím novým. Pokud by se do budoucna hodnotili dobře filmy, které jsou kopíí filmu, tak bychom se nedívali na nic jiného, než na ty stejné filmy pořád a pořád dokola. Proto tři hvězdičky.

• 28.8.2013  17:53
    Iron Man 3 (2013)

Asi nejlepší díl ze všech. Takovou jízdu (děj, vtip) jsem nečekala. Opravdu klobouk dolů

• 28.8.2013  17:52

Sice pouze dvě hvězdičky, ale nemohu říct, že bych se nezasmála. Určitě doporučuji tento snímek na události, kdy se chcete úplně odprostit od všeho a zasmát se. Některé chvíle byly opravdu vydařené.

• 19.8.2013  17:41

Klasický, neoriginální příběh. .. průměrná moderní pohádka

• 12.8.2013  07:17

Přišlo mi, že více se dalo úsilí do pompéznosti než do samotného děje ...

• 24.7.2013  21:30

Neměla jsem ponětí na co se vlastně dívám. Jako komedie by se mi film velmi líbil, bohužel v oficiálním popisu žánru komedie není určena. Což je škoda. Z jednoho pohledu je film částečně origiální, ale nadruhé straně mi takový film stačilo vidět jen jednou a podruhé ho nepotřebuju vidět, proto tři hvězdičky.

• 21.6.2013  11:13
    Continuum (TV seriál) (2012)

Seriál není z toho žánru, že od první minuty Prásk a doslova "žerete" každou minutu. Seriál se postupně rozvijí a postupně vás omotává a vy zjišťujete, že chcete další a další díl. . Jinak mi i přijde, že až tak moc SCIFI seriál není a že už některé věci jsou v dnešní době taky možné (nebo spíš, že už jsou vyrobené či k nim není moc daleko)

• 2.6.2013  12:42
    Velmistr (2013)

Slabý odvar Ip mana ...

• 29.4.2013  07:23

Tři hvězdičky jsou málo a čtyři hvězdičky jsou moc, .. takový lepší průměr, film dokázal udržet moji pozornost po celou dobu, akce byla dobrá, humoru jsem se zasmála, ale stačilo mi film vidět jen jednou, proto jsem se rozhodla pro tři hvězdičky.

• 8.3.2013  12:31

Nápad nijak originální, s podobnou myšlenkou došel už Prattchet či Tim Burton (Ukradené vánoce)

• 6.3.2013  21:24

Popravdě musím říct, že děj až tak převratný nebyl, ale ta atmosféra a herecké výkony byly tak úžasné, že děj mě vůbec neunavoval. Tento snímek je důkazem, že film dělá atmosféra!!!! A i hudba :-)

• 2.3.2013  20:26

Prostě mi v tam něco chybělo. Něco Tarantinovského. Něco, co by celý snímek povznesl na vyšší úroveň. Popravdě u české verze (s Kotkem a Mádlem) o únosu psa jsem se víc smála

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12