• Fantasy

Zambezia (2012)

Fakt mě to bavilo, bezva hudba, animace, efekty i scénář. Ani humor nescházel a člověk se fakt pobavil. Doporučuju!

Zloději paměti (2004)

Nevím, proč tu někteří film odsuzují, mně se velmi líbil. Jestil je i knížka, to nevím, nečetla jsem. Začátek je velmi zájimavý, divák si myslí, že žena, která je nám ukázána v úvodu, je blázen. Nakonec se ale ukazuje, že je to úplně jinak a mně vždy, když se na ten film koukám, leze mráz po zádech. Diváka vůbec pak na konci nenapadne, že nešlo o klasický únos dítěte, ale že je zkoušena matka, respektive mateřské pouto k dítěti. Podle mého názoru velice povedený thriller s dobrým koncem (jen je škoda, že si Ash (kamarád, který ji celou dobu pomáhal najít Sama i svou dcerku) nakonec nic nepamatuje, protože jakmile každého odnesou, vymažou mu paměť.

Ztracený svět (1999) (seriál)

To já taky, milovala jsem tento seriál a miluji ho dodnes. Všichni co chtějí pokračování, tak to dejte vědět přes tenhle odkaz (je nutné mít facebook): https://www.facebook.com/thelostworldfans/. Zde je připnutý příspěvek na zdi, kde se ptají, zda chceme pokračování (je z 8/2017). Když nás bude dost, tak budou uvažovat o natáčení 4. série. Dívala jsem se i na fotky herců a i po 16 letech vypadají stále dobře, takže bych v tom časovém rozdílu neviděla důvod, otázka je, jestli i herci budou chtít pokračovat. Kdyby měl někdo zároveň zájem o přeložený scénář na dosud nenatočenou 4. řadu, tak ho mohu poslat emailem. Stačí mi napsat na email amaia@email.cz. Hezký den všem, nepolevme a neztrácejme víru, 4. série se určitě brzy natočí. Teď jsou dinosauři zase IN, dokazuje to nové ztvárnění filmu Jurský svět (2015), které letos (2018) bude mít pokračování. Nyní se už rozjela nová petice pro obnovu tohoto seriálu. Přihlásit se můžete zde: https://www.change.org/p/coote-hayes-productions-bring-back-the-lost-world-tlw-reunion-9487128a-e9f2-40b0-8737-79903d1c360b