Vlajka smrti (2022) (seriál)

Nejde o to, že je to weird a queer. To mě těší. Ale že je to tak nehorázná nuda, to mě netěší ani omylem.

Cyrano (2021)

Herci neumí zpívat. A celý muzikál je čistý romantismus. Jenže po přehrání soundtracku v radio editu... asi tisíckrát... podívám se na to znovu. S láskou.

Mission: Impossible II (2000)

Kdyby to byl stand alone movie, tak bezva. Po jednotce to ale působí jako nebetyčná slátanina.

Arcane (2021) (seriál)

The 3rd episode is fabulous. The rest is intriguing. I would appreciate closed arc but well, maybe something good is coming.

Není čas zemřít (2021)

SPOILER The CIA part is the best. The rest feels rather generic. Action pacing is like from a video-game. I highly appreciate the death of a hero though.

Redline (2009)

Barevný bordel a nic víc. Neskutečně úžasná animace. Neskutečně šílené vize. Primitivní příběh, který je vyprávěn tak prasáckým způsobem, že mu stejně není rozumět. Zcela zbytečná linka s army. Způsob, jakým si japonci představují bio-weapon, je fascinující. Dívat se na to nemá moc smysl, pokud si fakt nechcete užít výmaz mozku, protože tahle věc IQ zabíjí. Ale když se ožerete nebo zhulíte nebo tak něco, asi to bude fajn. Pravda je, že jsem si to docela užil i za střízliva. Ale znovu to už nezapnu.

Sebevražedný oddíl (2016)

Zkurvený DC. Takové sliby! Tak nevyužitý potenciál! Taková scénáristická prasárna!! Všechno funguje - režie, herci, občas i ta akce. Hudební složka mě okouzluje už celý poslední měsíc a marketingová kampaň se povedla na výbornou. Ale ten scénář si vycucali z koulí!!! Tvůrci se měli aspoň podívat na Útok na Arkham, aby pochopili, jak se tvoří vztahy mezi hlavními postavami, jak fungují motivace, zvraty, překvapivý konec. V Suicide Squad je milion věcí zbytečně. Např. Joker. Nebo Pinkey. Nebo ten borec s bumerangem. Nebo ta ženská s katanou. Přitom by stačilo, aby se Bumerang zabouchl do Katany a už bych mu věřil, že se rozhodne sejmout čarodějku. Nebo kdyby čarodějka ukradla jednorožce a Bumerang se ho vydal zachraňovat s nasazením vlastního života. Nebo kdyby nám řekli, co je ten jednorožec vůbec zač! A takhle bych mohl pokračovat přes celou stránku. Ne, tohle se neodpouští.