• Romantický

Pixely (2010)

Tak tohle je opravdu výborné! Hodně originální nápad a pořádná dávka vzpomínek na staré časy. Co může být lepšího něž kry devastující New York City? A dokonce se tam objevila moje oblíbená Dyna Blaster!

La Luna (2011)

Moc pěkný úvod Rebelky, krásně zpracované, výborný konec a ta atmosféra, to mě donutilo usmívat se celých 7 minut od ucha k uchu.

Osobní strážce (1992)

Pěkná romantika se skvělou hudbou a příjemnou atmosférou. A myslím si, že Whitney Houston jako herečka zas tak špatná nebyla a docela mi sem seděla.

Temný rytíř povstal (2012)

Na to jsem prostě musela jít do kina podruhé. Tolik očekávání a tolik potěšení jsem dlouho nezažila. Skoro 3 hodiny uběhly neuvěřitelně rychle. Perfektní herecké výkony, hudba, režie....Podle mě nejlepší batmanovský film.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Určitě jedna z nejlepších romantických drama-komedií, co jsem kdy viděla. Moc se mi zamlouvalo obsazení a scéna z Hříšňáku byla perfektní!

Lovci hlav (2011)

K tomu není co dodat, pro mě perfektní. A kniha byla stejně dobrá, jako film. 5*

Warrior (2011)

Od Fightera mám slabost pro boxerské filmy a tento je opravdu klenot. Ten pocit, který jsem měla celá ubrečená na konci filmu byl neskutečný.

Tři dny ke svobodě (2010)

Úžasný akční thriller o záchraně maminky. Film mě bavil celou dobu a nemohla jsem se dočkat konce.

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Seriál mě hodně potěšil, jak zajímavým dějem, tak postavami. Konec byl výborný, jen je škoda, že Ringer nebude obnoven.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Neskutečně zábavný a chytrý sitcom. Sheldon je naprosto neskutečný!