• Krátkometrážní

Banánové rybičky (1999) (pořad)

Musím se přiznat, že mě to zkrátka bavilo. Ovšem vzhledem k mé zálibě ve filmech si zpětně uvědomuji, že mě nebavila samotná talk-show, nýbrž vtipné prostřihy z různých filmů a seriálů. :)

Četnické humoresky (2001) (seriál)

Četnické humoresky byly velice svěžím a zábavným brněnským přírůstkem televizní tvorby, což bylo způsobeno především povedeným scénářem a příjemnými hereckými tvářemi.

Doctor Strange - bonusový prodloužený IMAX trailer (2016)

Musím říct, že tato 15minutová IMAX jízda mě na novou "marvelovku" navnadila víc než dost! I když jsem měl místy pocit, že se dívám na Inception, rozhodně musím na Cumberbatche zajít do kina, protože tohle bude stát za to. Nezapomeňte však, že toto byla pouze triviální PR akce, která ukázala jen takový rozšířený trailer (a neváhala to nazvat prequelem) s několika scénami z filmu (které nutno uznat vypadaly parádně), tak nevidím důvod, proč hodnotit tak přehnaně kladně. Na sociálních sítích prý máme používat #363vyvolenych, mno - já bych to viděl tak na 30 - jinak sál zel prázdnotou. :P

Toy Story: Prehistorický (2014) (TV film)

Toy story of terror! mi přišlo o něco zábavnější, ale i tato dinosauří variace je docela vyvedená.

Attic Panic (2015)

Jako překvapit mě to asi nemůže (pointu jsem čekal), ovšem tohle patří k těm lepším věcem dua Sandberg-Losten.

Coffer (2014)

Ohrané a předpokládatelné. Snad mě příště David F. Sandberg překvapí více...

Not So Fast (2014)

Něco takového si dovedu představit spíše od studentů filmové školy, než od "zkušeného" harcovníka Davida F. Sandberga.

Pictured (2014)

Já bych majznul tím kladívkem do té holky na obrázku! :D I když lidská zvědavost je možná občas silnější nežli strach.

See You Soon (2014)

Lotta Losten opět vidí, co nemá... :)

Cam Closer (2013)

Sandberg se drží podobného schématu ve většině svých kraťasů... tady mi to ale nějak nedávalo smysl. Asi by si měla koupit nový smartphone. :D