Bestie (2020)

Film je zde podhodnocený, hodnotím velmi kladně, že nebyl tuctově zpracovaný, a pro mne neznámý herci vtáhli do děje snad líp, než kdyby hlavní postavu hrál ,,Rambo,,. Fabrizio Gifuni podal dobrý výkon a kostýmy mne nevadily (konečně tam nebyly všichni jak na přehlídku v hollywoodu. Nic jsem nečekala, ale musím dát 5

Bosé nohy v parku (1967)

Úžasné, vtipné, herci super výkon!!! Fonda je okouzlující a její matka mě vyrazila hereckým výkonem dech. Velice milý zážitek na deset hvězdiček!

Špinavej John (2018) (seriál)

Herecké obsazení i výkony herců příběh podle skutečné události sehrály perfektně. Nemůžu souhlasit, že hlavní postava byla nudná, na mě dělala dojem že svou rolí a projevem předváděla absolutní neznalost prostředí a úrovně, ke které John patřil. Zamilovanost ji rozumný náhled a úsudek neumožnily. Zkresleně a těžkopádně bolestně doháněly OMYLY kterých si najednou byla vědoma, když už bohužel spadla klec. Každý kdo byl zamilovaný, ví že tím že ho jeho polovička zklame nebo nemilé překvapí, se druhý den nevzbudí bez citů k té osobě i když už ji nevěří. V tom byl John silný a měl navrch před svými oběťmi. John byl se svým chováním spokojený, neprožíval zklamání a s odhalenim už měl zkušenosti. Seriál odkrývá zákeřnou prolhanou, sobecky nelítostnou povahu se zavyslosti na opiátech - takže nevyspytatelnou. A když si nasadí tvář anděla se zlomeným křídlem pohledný muž. Což sehrál Bana dokonale. Nedivím se, že charakterní Debra po propuštění Johna z nemocnice nebyla schopná redikalniho řešení, zvláště když v té době toužila rozumět svému omylu a čelila zradě, ... oběť jde na místo činu chce to rozmotat a uzavřít. Je poučením pro ty kteří jsou obětí podobným čisté náhodně.

Cokoli (2017)

Nic jsem od toho nečekala, když jsem viděla hodnocení. Asi proto bylo mé překvapení jakou hloubku film má. Nejde o sex, jde o citlivost duše, umění mít rád - ten kdo zažije bolest, vnímá a cítí křehkou stránku lásky a porozumění. A ve fázi, kdy mu z toho nezbyde zhola nic je pro něj spřízněná duše vším co má ještě smysl proč si nevzít život. Carroll podal dobrý herecky výkon a Bomer také.!!! Jednoduchý, a přesto s nečekanou emoční hloubkou herecké podání mě přesvědčilo dát plný počet. Tierney kvůli které jsem se dívala protože ji mám moc ráda byla taky skvělá.

Král padělatelů (1961)

Skvělý hlášky: "Kdyby se blbost dala měřit, mohl by jsi dělat měřítko"...

Ve jménu cti (1995) (TV film)

Zaujalo mne, že tento film vychází ze skutečné události. Nikdy by mne nenapadlo, jakým způsobem končila svoji významnou roli tak nádherná a ušlechtilá zvířata jako jsou koně. "Vojákům, kteří odmítli plnit rozkaz hromadné popravy patří vyznamenání a věřím že se mnou většina diváků souhlasí" Ve filmu jsou krásní koně a záběry.

Taxikář (1976)

Nebýt posledních 5ti minut, měl by film menší hodnocení, aspoň za mně.

Bez kormidla (2014)

Velmi kvalitní film, co do hereckých podání, scénáře, dobrá hudba, bez zbytečných efektů a trapných vtipů. Pro mně nečekaný životní příběh otce, který se vyrovnává se ztrátou, kterou možna dřív než až na konci filmu pochopíte. Což pro mě byl šok. Muzika dává filmu prim.

Nový svět (2005)

čekala jsem víc, i když má film svoji hloubku

Heroin (1970)

Film byl dobrý od začátku až do konce. Gabina jsem si opravdu užila, postava sedláka, kterou zahrál dokonale. Nevěděla jsem při sledování o co ve filmu půjde, a o to to bylo pro mne napínavější a doslova překvapivě se odehravajici. O to více jsem obdivovala Gabina a hlavně postavu, kterou ztvárnil. Sedláci museli mít tvrdou neústupnou povahu (můžeme vidět i v jiných filmech) bez toho by nedokázali přežít v nelehkých podmínkách, jaké toto živobytí zkrátka nese. 5 hvězd ode mne pro vinikajiciho Gabina, za mně celý film je pro daný děj dokonalý a závěr ... velmi milý. Komentář od honajzl dokladuje, že vlastnosti, které jsou doslova u venkovského statku jedinou možností přežít z generace na generaci, jsou honajzlovi velmi vzdálené a zcela nepochopené. Přiznám, že jeho komentář mi dá se říct vyrazil dech.