Gravitace (2013)

Strasne dlouho sem to odkladala pac sem se bala jak Bullock utahne celej film sama a nechapu, absolutne perfektni.. Jako jo, technicky to ma dost mouchy, ale ten vykon.. Perfektni film.

Kadáver (2020) odpad!

Strasne dlouho sem to odkladala, ani nevim proc, ted uz vim proc no, dalsi zhovadilost. Uplne nesmyslny a predevsim nudny.

Bez východiska (2022) odpad!

Strasna kravina, jsem ted v pulce, hrozne se to tahne. Prijde mi ze uz to sleduju tak tri ctyri hodiny a nevim vubec nic a to co vim neni vubec zajimave. Pravdepodobne nedokoukam, fakt zrata casu.

Watcher (2022)

Prijemny, neurazilo.

The Cellar (2022)

Takove utahane a nudne a nic moc se celej film nedeje, ale Elishu je vzdycky supr videt, takze solidni, neurazi.

Paměť – zrod Vetřelce (2019)

Nic moc, nenadchne, neurazi. Ale jako kazda vec related to Aliens asi lepsi ze existuje nez ze neexistuje tak asi tak.

The Witches of Sappho Salon (2003) odpad!

Proc je tohle na filmovejch strankach a ne na pornhub jako kazdej hodne spatnej sexualni videoklip lol.

Menu (2022)

Nebylo to spatne, considering ze dobry filmy se uz vubec nedelaj tak dobra podivana, ale bylo to takove nedodelane.. Neurazi.

Skleněný (2019)

Jeste jsem nevidela nekoho takhle posrat film v poslednich deseti minutach. Celej film v pohode a pak tohle, hnus. Samotna jsem nekoho s DID v podobny situaci ztratila a mohli to vynechat. Sracka.

Rozpolcený (2016)

Pro nekoho kdo s DID zil nekolik let docela drsny no. Chtela jsem to videt hlavne protoze cela komunita DID byla *pohorsena* jak je prej zkreslujou v hroznym svetle. Nevim proc, film fakt DID ukazal presne tak jak realne je. Co se tyce realismu vybornej film, skoro jsem bulela, kdyz sem si vybavila jak sem se s timhle musela vyporadavat denodenne. Hnus fialovej.